Pod taktovkou tvůrce hry Lineage 2 vznikl nový HIT

Pokud jste fanoušky her na mobilních zařízeních a rádi relaxujete při ničení temných sil, tahle hra je přímo pro vás. Nepřátel ke čtvrcení je tu opravdu dost.

Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales FOTO: Nexon

Heroes of Incredible Tales (HIT) se před nedávnem dostal i do našich internetových obchodů s mobilními aplikacemi. Do té doby byla hra dostupná pouze v Koreji, kde se na Google Play stala jednou z nejrychleji rostoucích her s více než pěti milióny stažených kopií.

Představení hry

HIT je první mobilní hrou od vývojáře NAT Games, vedeného Yong-Hyun Parkem, géniem stojícím za hrami jako Lineage 2 a TERA. Hra je poháněna Unreal Enginem 4, čímž posouvá hranici mobilního gamingu a přináší s sebou ohromující úroveň grafického zpracování. Díky rozsáhlé kampani pro jednoho hráče, kooperativnímu módu, kompetitivnímu online multiplayeru a dalším různým módům, nabízí HIT nepřeberné množství obsahu pro všechny typy hráčů.

Příběh

Dva obrovské kontinenty, Intera a Elfaran, prospívaly v dobách míru pod ochranou jejich bohyně a stvořitelky, Edy. Po letech prosperity upadla říše do hlubin krachu, poté, co bohyně chaosu Virva sestoupila do světa. Navzdory rozbité harmonii, obyvatelé říše přežili a naučili se žít i v této nové době. Vytvořili nový světový pořádek. Znovunalezený mír byl však pouze krátkodobý. Vše se změnilo tím, když padlý Seraphim, Maldin, potomek kontinentu Elfaran, uvrhl lidstvo opět do temnoty. V HIT se hráči ujímají role rytíře na výpravě, který pročesává všechny kouty země, aby zbavil svět zla, jenž jej pohltilo.

img-responsive

Heroes of Incredible Tales | foto: Nexon

Vlastnosti hry

  • HIT přináší do našich mobilních zařízení nefalšovanou akční roleplay hru, čerpající inspiraci z pestré škály úspěšných MMORPG.
  • Obsáhlý strom dovedností dává hráčům svobodu přizpůsobit si hratelnost k jejich vlastnímu stylu.
  • Čtyři hratelní hrdinové. Každý z nich má své vlastní jedinečné dovednosti, speciální schopnosti a přizpůsobitelné zbraně.
  • Nejrůznější herní módy jak pro sólové hraní, tak i v rámci multiplayeru.

Hratelné postavy

Jak už bylo zmíněno výše, ve hře jsou k dispozici hned čtyři hrdinové. Každý z nich má odlišný styl boje, schopnosti a dovednosti. Ačkoliv jsou u nás k dispozici zatím čtyři hrdinové, v Koreji se pomalu začíná mluvit i o pátém členovi hrdinského týmu. Je tedy dost pravděpodobné, že se v blízké době dočkáme dalšího přírůstku. A tím to snad zdaleka neskončí, nápadů mají vývojáři určitě víc než dost.

Hugo vládne v boji enormním mečem a je více než schopný porazit kohokoliv, kdo mu stojí v cestě. Když se z bojiště ozývá jeho řev, je jen otázkou času, než budou všichni jeho nepřátelé zničeni.
Styl boje: Těžkooděný ničitel

Lucas to umí se dvěma meči jako nikdo jiný. Dokonce i ten nejrychlejší nepřítel se chvěje strachy při pohledu na jeho nemilosrdné čepele.
Styl boje: Rychlé útoky se dvěma meči

Anika používá v boji kosu k tomu, aby obratně přesekla ty, kteří stojí mezi ní a jejím cílem. V podobě smrtícího tance přeskakuje akrobatickými přemety od jednoho nepřítele ke druhému.
Styl boje: Obří kosa a antigravitační skoky

Kiki se dokáže vyzbrojit záhadnou silou přírody, přetvářet elementy na smrtící zbraně, vysílat blesky na své nepřátele nebo přivolat obřího vodního draka k vyhlazení těch, jenž jí oponují.
Styl boje: Magické útoky

img-responsive

Heroes of Incredible Tales | foto: Nexon

Herní módy

Adventure Mode jde po stopách příběhu hry. V kůži statečného rytíře se vydáváte na cestu skrze několik oblastí a dvě stovky etap. Cílem každého úkolu je ochránit kontinent Intera od bezprostřední hrozby. V poslední etapě každé oblasti se nachází nepřátelský boss, který musí být poražen, aby mohl příběh dále pokračovat.

Tower of Trials se skládá z padesáti náročných podlaží, z nichž každé nabízí hráči obrovskou výzvu. Podlaží se odemykají tím, jak se postupně zvyšuje hráčova úroveň. Odměny se získávají za vyčištění každého podlaží.

Daily Dungeon (k dispozici jen jednou denně) je mód, ve kterém můžou hráči vstoupit do bitvy s postavami svých přátel jako žoldáky. Každý dungeon se skládá ze šesti úrovní, kdy u finální a nejtěžší úrovně můžou hráči získat ty nejlepší odměny.

PvP Mode - HIT využívá mechaniky MMORPG a nabízí tak uživatelům hojnost multiplayerového obsahu v reálném čase.

Arena - zde si budou hráči moct porovnat síly v PvP proti jiným hráčům různých specializací. Body získají pouze ti, kteří vyjdou z duelu jako vítězové.

Ranking system dodává soutěživý prvek do PvP matchupů.

Free-for-all battle royale´s dovolují vstoupit do rvačky až šesti hráčům. Body jsou udělovány na základě počtu zabití a uděleného poškození do ostatních hrdinů.

Raid pošle bandu šesti hráčů proti čtyřem druhům bossů a nestvůr.

Guild War hodí do propadliny dvě guildy proti sobě, s tím, že má každá strana hráče a tři ostatní členy guildy jako jeho skupinu.

Doufáme, že vás tento krátký úvod k Heroes of Incredible Tales zaujal a hru si zkusíte. A jak se líbila hra nám? To vám prozradíme již brzy v dalším článku k téhle hře.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pod taktovkou tvůrce hry Lineage 2 vznikl nový HIT

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.