Videa

Warcraft Movie: Jak to vypadá ve staré dobré Lion's Pride Inn? (01:00) | video: YoutTube

Warcraft Movie: Jak to vypadá ve staré dobré Lion's Pride Inn?

13.05.2016 000 21:31 – Články

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Mezi fanoušky světa World of Warcraft se jen stěží najdou tací, kteří nikdy nezavítali do hostince Lion's Pride Inn.

Lion's Pride Inn, místo, kde naprostá většina z nás strávila nemalé množství času v počátcích svého putování po Azerothu, je samozřejmě nedílnou součástí filmového zpracování Warcraftu. Na co vše si vzpomenete ze hry? Stráže v typické Alianční zbroji střežící vchod do hostince, plakát s questem na dopadení podlých koboldů, kteří se usídlili v dolech, nebo oheň, který plápolal v místnosti za každého počasí?

Všechny vzpomínky, přesně v podobě, v jaké je máte uloženy, byly přeneseny na filmové plátno. Každý obraz, jednotlivý svícen či všudypřítomné hostinské postavy jsou přesně tam, kde mají být a zapálení fanoušci i hráči, kteří se se světem WoW teprve seznamují, tak mohou být naprosto spokojeni.

Premiéru filmu můžete shlédnout 10. června spolu s necelými dvěma tisíci fanoušků a hráčů World of Warcraft, kteří se sejdou na komunitní premiéře v Praze. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Warcraft Movie: Jak to vypadá ve staré dobré Lion's Pride Inn?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.