E3 na talíři - Poslední večeře u Maria

E3 2015

V poslední E3 na talíři zamíříme do Itálie za nejslavnějším instalatérem na světě – Mariem. I tento rok byl jednou z hlavních postav Nintenďácké video prezentace a ještě aby ne, když slaví celých 30 let, což je na herní postavu už hodně vysoký věk.

Super Smash Brothers

Super Smash Brothers FOTO: Nintendo

Celkem se představily tři nové hry s Mariem a Super Mario Maker se ukázal v nových záběrech, o kterých si ale povíme v samostatném článku, protože se jedna o velmi zajímavý program. Nyní se podíváme na tři nové Mario hry.

Mario and Luigi: Paper Jam

Mario se znovu setká se svým bratrem Luigim a tentokrát i svým druhým já z Paper Mario. Ve světě tedy budete pobíhat s Luigim a dvěma Marii, jedním v 2D a druhý 3D podobě. Kromě Maria, uvidíme ve hře i další 2D postavy jako třeba princeznu Peach, Bowsera nebo Toada.

Použití 2D verze Maria v 3D světě umožňuje využití unikátních schopností a umožnila vymyslet zcela nové nápady, které by bez spojení dvou dimenzí nešlo provést. Datum vydání je plánováno na jaro příštího roku, a to pouze na Nintendo 3DS.

Mario Tennis: Ultra Smash

Kromě zachraňování princezny je Mario také skvělý sportovec, což bude chtít dokázat třeba v Mario Tennis: Ultra Smash. Jedná se o arkádový tenis, tak jak jej známe od Nintenda. Na prvním místě je hratelnost a zábava s přáteli.

Kurt je připravený až pro čtyři hráče, kteří si budou moct užít různé bonusy tím, že získají houbu, která jim přičaruje nějakou unikátní schopnost. Do hry se také plánují nové postavy, které ještě nebyly nikdy k vidění v historii Mario Tennisu. Hra vyjde ještě do konce tohoto roku na Nintendo Wii U.

Mario & Sonic At the Rio 2016 Olympic Games

I u poslední hry zůstáváme u sportu, jen se přidá Mariův známy z konzolí od SEGY, super rychlý ježek Sonic. Jak už je zvykem k olympijským hrám vychází i jejich oficiální hry, stejně tak už několik posledních let vychází i olympiáda od Segy a Nintenda, která bývá většinou mnohem zábavnější.

Hra vychází v příštím roce na Nintendo Wii U i 3DS a každá verze bude trošku odlišná, a to kromě grafiky a hratelnosti i počtem her. Na příští letní olympiádě se poprvé od roku 1924 bude soutěžit v rugby, což bude i exkluzivní hra pro Wii U verzi hry. Majitelé 3DS ale nepřijdou vniveč, ti budou mít pro změnu golf, který se na olympiádě objeví po 112 letech.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři - Poslední večeře u Maria

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.