E3 na talíři – Večeře s mobilními hrami v čele s Larou Croft GO

E3 2015

Další díl lehce přehlížených a zapomenutých her z výstavy E3 je tady. Tentokrát zaměřené na mobilní hry z konference Square Enix. Více si přiblížíme Kingdom Hearts Unchained a hlavně Laru Croft GO.

Lara Croft GO

Lara Croft GO FOTO: Square Enix

Hitman GO bylo jedno z největších překvapení, jednalo se po dlouhé době o mobilní hru, která dokázala uspět a připoutat k mobilním zařízením miliony hráčů. Vývojáři ze Square Enix Montreal sbírali jedno ocenění za druhým. Ze hry se stal ukázkový projekt, jak by měla vypadat mobilní hra velkých značek.

A včera večer jsme se dočkali oznámení nové mobilní GO hry. Lara Croft GO bude fungovat na stejném principu jako Hitman, tedy rozdělení na tahy. Jediný rozdíl bude, že už se nebudeme zaměřovat na zabíjení, ale místo toho na všelijaké dobrodružství, které Lara prožije.

Ve hře bude také mnohem více logických hádanek. Podíváme do mnohými zapomenutého světa, plného katakomb prastaré civilizace a poženeme se za tajemstvím Qeen of Venom. Hra vyjde ještě tento rok, přesné platformy se dozvíme již brzy.

Kingdom Hearts Unchained X

Druhou mobilní hrou z konference Square Enix, je menší bráška očekávaného Kingdom Hearts III, které bylo oznámeno ihned po mobilní hříčce a od té doby leží v jejím stínu. Bude se jednat o klasickou free to play hru s mikro transakcemi.

V této mobilní hře se blíže podíváme na hlavní příběhové prvky z historie Kingdom Hearts a stejně tak i s nadcházejícího třetího dílu. Historicky poprvé si budeme moc vytvořit vlastního hrdinu. Stejně jako u velkých her, i u této grafickou stránku hry obstarává hlavně Disney.

Přizpůsobení a úprava hrdiny bude taky jednou z klíčových vlastností hry. Hráči si budou moct měnit různé oblečení, vždy podle různých událostí. S ostatními hráči můžete zakládat guildy a společně vyrážet zabíjet bossy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři – Večeře s mobilními hrami v čele s Larou Croft GO

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.