E3 na talíři – Pozdní snídaně s počítačem v podpaží

E3 2015

Poslední konference na E3 je úspěšně za námi. PC Gaming Show byla dlouhá, vyčerpávající, ale ukázala několik zajímavostí a připravila si poměrně mnoho překvapení. Pojďme si je aspoň částečně shrnout v této neobvyklé variaci E3 na talíři.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: The Coalition

Samostatné články samozřejmě také připravujeme a některé už najdete na webu. Na celou konferenci se můžete podívat ze záznamu na Twitchi nebo níže přímo u nás na webu, ale teď už si pojďme přiblížit samotné hry.

Tripwire Interactive, vývojáři série Red Orchestra nebo Killing Floor oznámili nový spin-off k prvně jmenované sérii. Rising Storm 2: Vietnam bude vycházet z prvního dílu z druhé světové, akorát už opustíme druhou světovou a vydáme se do Vietnamu, jak je patrné vidět z podnázvu.

Na konferenci se také ukázali lidé z Creative Assembly, kteří odhalili CGI trailer na hry z Total War série, ale Warhammer se tam mihnul jen na pár sekund. Doufali jsme i v první gameplay video, bohužel se tak nestalo a budeme si na něj ještě nějakou chvíli počkat. Takže Creative Assembly jednoznačné zklamaní.

Reputaci pak musel napravovat Microsoft a upřímně se mu to povedlo na jedničku. Na své Xbox konferenci oznámili ultimátní edici Gears of War her pro Xbox One a dnes ráno potvrdili vydání i na PC, takže si budeme moct zahrát jednu z nejlepších Xbox sérii poprvé v téměř kompletní edici na PC. Poslední Gears of War: Judgement remake nedostane, ale komu by to vadilo.

Novinek ale bylo samozřejmě mnohem více, ale chceme si je ponechat pro samostatné články. Namátkově můžeme ještě rychle zmínit, datadisk do Pillars of Eternity, představení ION od Deana Halla nebo Planet Coaster od Frontieru. Zůstaňte s námi, protože E3 je teprve v půlce a ještě nás čekají desítky a desítky článků.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři – Pozdní snídaně s počítačem v podpaží

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.