E3 na talíři - 24 hodin bez snídaně, ale za to s várkou zajímavých her

E3 2015

Vybrat tři zajímavé hry z přechozího dne, je nadlidský úkol, proto jsem radši zvolil tři nejzajímavější konference, což bude mnohem jednodušší úkol. Ještě se hodí dodat, že vybírám pouze z konferencí prvního dne, takže zde chybí Nintento, Square Enix a PC Gaming Show.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

Nejlepší konference byla podle mého názoru, prozatím ta od Sony. A to z několika důvodů. První je určitě The Last Guardian, šest let se čekalo na znovu oznámení této hry od tvůrců Shadow of the Collosus nebo ICO a konečně jsme se dočkali. Včera jsem dokonce psal o spekulaci, že se The Last Guardian objeví a on se opravdu zjevil, hned na úvod konference. Takový start už tento rok nikdo nepřekoná.

Nepřekoná to kvůli dalším dvěma důvodům, další představená hra, byla totiž nová značka od tvůrců Killzone. Horizon je originální hra o přežití s „dinosaury“ poháněnými elektrickou energií. To ale pořád nebylo vše, třetí oznámená hra, byla taktéž novinka. Úplně nový Hitman!

Mezi další hlavní body potěší nová hra od Media Molecule, nazvaná Dreams, ve které si budeme tvořit své sny. Fanoušci Final Fantasy málem zbořili divadlo, když se dozvěděli o nové hře a hlavně remaku Final Fantasy VII. To je ale pořád jen zlomek toho, co Sony ukázala. Více se můžete těšit dnes v článcích, které shrnou kompletní konferenci.

Bethesda, protože, prostě jo

Na pomyslné druhé místo jsem zařadil konferenci Bethesdy, která odstartovala celou výstavu E3. I když se nemůžou pyšnit tolika hrami jako na ostatních konferencích, ze svých her dokázali vytěžit maximum. V podstatě tři povedené hry, DOOM, Dishonored 2 a Fallout 4 stačily k druhému místu. K samotným hrám nemá smysl psát moc informací, vše důležité najdete u nás na webu v samostatném článku. LIVE názory, které jsme podávali, si také můžete přečíst v kavárně.

Mi.. Ubi.. Mic? Ubisoft!

Nad třetím místem jsem se rozmýšlel nejdéle, nakonec jsem zvolil Ubisoft. Důvod je jednoduchý, Ubisoft se nebojí zkoušet nové značky jako For Honor nebo nové styly jako Ghost Recon: Wildlands. Pořád si ale umí ze sebe udělat srandu, což předvedli s Trials Fusion, i když na Far Cry: Blood Dragon to nemá. A taková třešnička na dortu bylo oznámení nové Trackmanie, které nikdo nečekal. Stejně jako u Sony, i Ubisoftu se podíváme více na zoubek v samostatných článcích během dneška, takže zůstaňte naladěni na vlnu Gamifique, E3 teprve začíná!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři - 24 hodin bez snídaně, ale za to s várkou zajímavých her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.