E3 na talíři - Je libo večeři v pustině nebo mytologickém Japonsku?

E3 2015

Je tu dnešní poslední E3 na talíři, a to znamená jediné – večeři. V té se vždy podíváme na hry, které by si zasloužily větší mediální pozornost. Dnes tu máme dvě, postapokalyptickou rpg tahovou hru Bedlam a PC port akční bojové hry Toukiden z mytologického Japonska.

Bedlam

Bedlam FOTO: Versus Evil

Hlavního roli v postapokalyptickém světě už jsme odhalili brzy ráno. Se čtvrtým Falloutem se nemůže srovnávat žádná jiná „postapo“ hra, ale to neznamená, že tu žádné ostatní nejsou. Jedna z těch menších, o to ale zajímavějších je Bedlam.

Bedlam je RPG hra s prvky rouge-like her. Vývojáři se netají tím, že se inspirovali hrami jako The Banner Saga, FTL nebo právě výše zmíněný Fallout. Souboje v Bedlamu probíhají po tazích. Hra by měla vyjít ještě tento rok, a to na Windows a MAC.

Kromě příběhu samotného, bude jednou z hlavních částí hry prozkoumávání z části generovaného světa a taky přežívání, přece jen se jedná o postapokalyptický svět.

V samotném traileru, který má premiéru na E3 můžeme vidět nikdy nepoužité záběry ze hry, mechaniky soubojů a taky náčrtek příběhu.

Lovení monster v Toukiden: Kiwami

Druhá hra, která se dostala na tento seznam, je Toukiden: Kiwani, která původně vyšla na přenosnou konzoli PlayStation Vita a nyní se v upravené verzi dostává i na PC. Hratelnostně se jednoduše dá říct, že se jedná o Monster Hunter hru, což pro neznalé znamená, mnoho čísel, ještě více zbraní a potvory, které se vám nevlezou na monitor.

Příběh hry je v této upravené verzi navýšen na více než 100 hodin. Počet zbraní se navýšil na úctyhodných 1500. A kdybyste se náhodou začali při hraní nudit, tak je tu i možnost kooperativního hraní.

Datum vydání je plánováno již na 26. června přes službu Steam.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři - Je libo večeři v pustině nebo mytologickém Japonsku?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.