Europe Hearthstone Winter Championship 2016 - Den 1

V Los Angeles dnes proběhl první den bojů v Hearthstone Europe Winter Championship tour a svůj premiérový zápas za sebou má také Pokrovač. Ten je společně s Diggenem, Tarsem a BunnyHopporem v B skupině. A skupina je složena z hráčů DrHippi, Cereza, Nicslay a Naiman.

Hearthstone Championship Tour

Hearthstone Championship Tour FOTO: Blizzard Entertainment

#1 Cereza vs DrHippi - 2:3

img-responsive

Cereza vs DrHippi | foto: Reprofoto Twitch

Cereza si zvolil Druida, Rogue, Warlocka a Warriora, který mu byl soupeřem zabanován. Hippimu byl zabanován Druid a tak bojoval s Hunterem, Mágem a Warlockem. V prvním matchi serie si Cereza zvolil svého Renolocka, na kterého Hippi se svým freeze mágem nestačil a Portugalec se ujal vedení 1:0. V druhém matchi byl upět úspěšný Cereza, když se svým Roguem porazil Zoolocka kterého měl Hippi připraveného. Matchpoint ovšem Cereza nevyužil, s combo druidem podlehl Hippiho Zoolockovi a stav série byl 2:1. Ve čtvrtém zápase jsme mohli opět vidět Hippiho freeze mága, na něhož tentokrát Cereza nestačil a i podruhé s druidem prohrál. Rozhodoval tedy pátý zápas, ve kterém se proti sobě postavili Hippiho Hunter a Druid, se kterým Cereza prozatím štěstí neměl. A ani tento zápas nebyl výjimkou, Hippimu se podařil obrat z 2:0 na 2:3 a poslal tak Cerezu do losers bracketu.

#2 Naiman vs Nicslay - 3:2

img-responsive

Naiman vs Nicslay | foto: Reprofoto Twitch

V druhém pátečním zápase A skupiny se utkali Naiman a Nicslay. Naiman šel do boje s Hunterem, Mágem a Paladinem. Nicslay s Druidem, Paladinem a Warlockem. Bany obou hráčů směřovaly na Warriory. V prvním matchi Naiman zvolil Huntera, se kterým nedokázal porazit secret Paladina, kterého si na něj Nicslay připravil a stav série se přiklonil na stranu německého hráče. Druhý match série byl střet dvou agresivních balíčků – Naiman si zvolil opět svého huntera a Nicslay proti němu postavil Zoolocka. Tentokrát svého soupeře rychleji zabil Kazach s Huntrem, a stav série se tak vyrovnal. Do další bitvy Naiman zvolil Paladina a Nicslay opět Zoolocka, se kterým nedal Paladinovi šanci a opět se ujal vedení 2:1. Čtvrtý match byl soubojem Paladina a Druida. Vítězně z něho vyšel Naiman, podruhé srovnal serii a opět rozhodoval pátý zápas, do kterého hráči zvolili své poslední možné classy. Těmi byl Freeze mág na straně Naimana a Druid na straně německého hráče. Naiman nakonec svého soupeře umrazil a v sérii poměrem 3:2 vyhrál.

Tento zápas ukončil páteční boje v A skupině a určil dvojice, které se utkají v sobotu. DrHippi se tedy utká s Naimanem ve winners bracketu a ten, kdo z tohoto boje odejde poražený, dostane druhou šanci proti vítězi souboje mezi Cerezou a Nicslayem v losers bracketu.

#3 Diggen vs Tars - 3:2

img-responsive

Diggen vs Tars | foto: Reprofoto Twitch

První boj B skupiny odehrála dvojice Diggen a Tars. Oba soupeři si navzájem zabanovali Warlocky a jejich ostatní zvolené classy byly Paladin, Druid a Warrior u Diggena a Tars si vybral Druida, Mága a Warlocka. Do prvního souboje si Diggen zvolil patron Warriora a Tars Druida. Druid se sice statečně bránil patronům, ovšem na rozzlobeného Gromashe už nedokázal nalézt odpověď a vedení se tak ujal norský hráč. Do druhého matche si Tars vzal opět Druida Diggen proti němu postavil Paladina. Tars s Druidem ani napodruhé nenašel způsob jak porazit svého soupeře a ten se ujal vedení 2:0. Ve třetím souboji Diggen musel zvolit Druida a tak jsme viděli mirror match. Tentokrát byl Tars úspěšný a snížil tak stav série na 2:1. Čtvrtý souboj byl opět v režii Francouze a s Paladinem porazil Norského Druida a stejně jako předchozí dva zápasy, i nyní se rozhodovalo v pátém matchi. Ten byl soubojem tempo Mága na straně Tarse a u Diggena opět Druid. Ovšem zázračný obrat se nekonal, Mág postupně ztratil své tempo a Nor tedy zvítězil poměrem 3:2.

#4 Pokrovač vs BunnyHoppor - 3:1

img-responsive

BunnyHoppor vs Pokrovač | foto: Reprofoto Twitch

Poslední páteční zápas nás zajímal asi nejvíce. Utkal se v něm Pokrovač, jenž si vybral Paladina, Priesta, Warriora a Warlocka, který mu byl zabanován a BunnnyHoppor, kterému Pokrovač zabanoval Warriora a do boje tedy šel s Druidem, Paladinem a Warlockem. Do prvního zápasu si Pokrovač zvolil secret Paladina a BunnyHoppor zoolocka. První zápas i přes špatné karty v začátku nakonec s Tirionovou pomocí ovládl Pokrovač a získal tak první bod. Dále si hráči zvolili Druida na straně Němce a patron Warriora na straně druhé. Nyní českému hráči přišly karty dokonale, a když v šestém kole svému soupeři nadělil 13 dmg pomocí obrovského Frothing Berserkera a srazil ho tak na 12 HP, Němec partii vzdal a Pokrovač zvýšil své vedení na 2:0. Další zápas byl soubojem control Priesta na straně českého hráče a Driuda na straně jeho soupeře. V tomto zápase stála štěstěna na straně BunnyHoppora, Priesta porazil a snížil tak stav série na 2:1. Ve čtvrtém zápase proti Pokrovačovu Priestovi BunnyHoppor zvolil zoolocka. Němec sice svého soupeře trošku zlobil, ale Miki se tím úspěšně prokousával a nakonec pomocí Auchenai Soulpriest, díky které soupeři nadělil 15 dmg, sérii ukončil ve svůj prospěch.

V sobotu se tedy Pokrovač utká s norským hráčem Diggenem a v losers bracketu BunnyHoppor vyzve Tarse. záznam celého dne můýete nalézt >>zde<<.

img-responsive

Program druhého dne | foto: Reprofoto Twitch

Takto vypadá program druhého dne, začíná se stejně jako v pátek od 14:00 tak přijďte na stream Pokrovače opět podpořit. Report z druhéhotřetího dne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Europe Hearthstone Winter Championship 2016 - Den 1

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.