Europe Hearthstone Winter Championship 2016 - Den 1

V Los Angeles dnes proběhl první den bojů v Hearthstone Europe Winter Championship tour a svůj premiérový zápas za sebou má také Pokrovač. Ten je společně s Diggenem, Tarsem a BunnyHopporem v B skupině. A skupina je složena z hráčů DrHippi, Cereza, Nicslay a Naiman.

Hearthstone Championship Tour

Hearthstone Championship Tour FOTO: Blizzard Entertainment

#1 Cereza vs DrHippi - 2:3

img-responsive

Cereza vs DrHippi | foto: Reprofoto Twitch

Cereza si zvolil Druida, Rogue, Warlocka a Warriora, který mu byl soupeřem zabanován. Hippimu byl zabanován Druid a tak bojoval s Hunterem, Mágem a Warlockem. V prvním matchi serie si Cereza zvolil svého Renolocka, na kterého Hippi se svým freeze mágem nestačil a Portugalec se ujal vedení 1:0. V druhém matchi byl upět úspěšný Cereza, když se svým Roguem porazil Zoolocka kterého měl Hippi připraveného. Matchpoint ovšem Cereza nevyužil, s combo druidem podlehl Hippiho Zoolockovi a stav série byl 2:1. Ve čtvrtém zápase jsme mohli opět vidět Hippiho freeze mága, na něhož tentokrát Cereza nestačil a i podruhé s druidem prohrál. Rozhodoval tedy pátý zápas, ve kterém se proti sobě postavili Hippiho Hunter a Druid, se kterým Cereza prozatím štěstí neměl. A ani tento zápas nebyl výjimkou, Hippimu se podařil obrat z 2:0 na 2:3 a poslal tak Cerezu do losers bracketu.

#2 Naiman vs Nicslay - 3:2

img-responsive

Naiman vs Nicslay | foto: Reprofoto Twitch

V druhém pátečním zápase A skupiny se utkali Naiman a Nicslay. Naiman šel do boje s Hunterem, Mágem a Paladinem. Nicslay s Druidem, Paladinem a Warlockem. Bany obou hráčů směřovaly na Warriory. V prvním matchi Naiman zvolil Huntera, se kterým nedokázal porazit secret Paladina, kterého si na něj Nicslay připravil a stav série se přiklonil na stranu německého hráče. Druhý match série byl střet dvou agresivních balíčků – Naiman si zvolil opět svého huntera a Nicslay proti němu postavil Zoolocka. Tentokrát svého soupeře rychleji zabil Kazach s Huntrem, a stav série se tak vyrovnal. Do další bitvy Naiman zvolil Paladina a Nicslay opět Zoolocka, se kterým nedal Paladinovi šanci a opět se ujal vedení 2:1. Čtvrtý match byl soubojem Paladina a Druida. Vítězně z něho vyšel Naiman, podruhé srovnal serii a opět rozhodoval pátý zápas, do kterého hráči zvolili své poslední možné classy. Těmi byl Freeze mág na straně Naimana a Druid na straně německého hráče. Naiman nakonec svého soupeře umrazil a v sérii poměrem 3:2 vyhrál.

Tento zápas ukončil páteční boje v A skupině a určil dvojice, které se utkají v sobotu. DrHippi se tedy utká s Naimanem ve winners bracketu a ten, kdo z tohoto boje odejde poražený, dostane druhou šanci proti vítězi souboje mezi Cerezou a Nicslayem v losers bracketu.

#3 Diggen vs Tars - 3:2

img-responsive

Diggen vs Tars | foto: Reprofoto Twitch

První boj B skupiny odehrála dvojice Diggen a Tars. Oba soupeři si navzájem zabanovali Warlocky a jejich ostatní zvolené classy byly Paladin, Druid a Warrior u Diggena a Tars si vybral Druida, Mága a Warlocka. Do prvního souboje si Diggen zvolil patron Warriora a Tars Druida. Druid se sice statečně bránil patronům, ovšem na rozzlobeného Gromashe už nedokázal nalézt odpověď a vedení se tak ujal norský hráč. Do druhého matche si Tars vzal opět Druida Diggen proti němu postavil Paladina. Tars s Druidem ani napodruhé nenašel způsob jak porazit svého soupeře a ten se ujal vedení 2:0. Ve třetím souboji Diggen musel zvolit Druida a tak jsme viděli mirror match. Tentokrát byl Tars úspěšný a snížil tak stav série na 2:1. Čtvrtý souboj byl opět v režii Francouze a s Paladinem porazil Norského Druida a stejně jako předchozí dva zápasy, i nyní se rozhodovalo v pátém matchi. Ten byl soubojem tempo Mága na straně Tarse a u Diggena opět Druid. Ovšem zázračný obrat se nekonal, Mág postupně ztratil své tempo a Nor tedy zvítězil poměrem 3:2.

#4 Pokrovač vs BunnyHoppor - 3:1

img-responsive

BunnyHoppor vs Pokrovač | foto: Reprofoto Twitch

Poslední páteční zápas nás zajímal asi nejvíce. Utkal se v něm Pokrovač, jenž si vybral Paladina, Priesta, Warriora a Warlocka, který mu byl zabanován a BunnnyHoppor, kterému Pokrovač zabanoval Warriora a do boje tedy šel s Druidem, Paladinem a Warlockem. Do prvního zápasu si Pokrovač zvolil secret Paladina a BunnyHoppor zoolocka. První zápas i přes špatné karty v začátku nakonec s Tirionovou pomocí ovládl Pokrovač a získal tak první bod. Dále si hráči zvolili Druida na straně Němce a patron Warriora na straně druhé. Nyní českému hráči přišly karty dokonale, a když v šestém kole svému soupeři nadělil 13 dmg pomocí obrovského Frothing Berserkera a srazil ho tak na 12 HP, Němec partii vzdal a Pokrovač zvýšil své vedení na 2:0. Další zápas byl soubojem control Priesta na straně českého hráče a Driuda na straně jeho soupeře. V tomto zápase stála štěstěna na straně BunnyHoppora, Priesta porazil a snížil tak stav série na 2:1. Ve čtvrtém zápase proti Pokrovačovu Priestovi BunnyHoppor zvolil zoolocka. Němec sice svého soupeře trošku zlobil, ale Miki se tím úspěšně prokousával a nakonec pomocí Auchenai Soulpriest, díky které soupeři nadělil 15 dmg, sérii ukončil ve svůj prospěch.

V sobotu se tedy Pokrovač utká s norským hráčem Diggenem a v losers bracketu BunnyHoppor vyzve Tarse. záznam celého dne můýete nalézt >>zde<<.

img-responsive

Program druhého dne | foto: Reprofoto Twitch

Takto vypadá program druhého dne, začíná se stejně jako v pátek od 14:00 tak přijďte na stream Pokrovače opět podpořit. Report z druhéhotřetího dne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Europe Hearthstone Winter Championship 2016 - Den 1

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.