VIDEO: ASUS FINALS 9 - vzpomínka na celostátní herní akci

Připomeňme si všichni formou krátkého highlightu všechny klíčové okamžiky svitavské progamingové show.

Asus Finals 9

Asus Finals 9 FOTO: GAMIFIQUE.cz

Ať už jste letošní ročník herní akce ASUS FINALS prožili ve znamení netrpělivých očekávání, nekončícího nadšení či pochmurných zklamání z výsledků subjektivně preferovaných herních týmů, jedna věc se této akci zkrátka upřít nedá. Jak již bylo několikrát zmíněno, jedná se právě o vynikající atmosféru nesoucí se po celou dobu trvání. Ta je každoročně tvořena zejména vámi – diváky samotnými.

Krom našich písemných dojmů, ze kterých si o devátém ročníku této herní show můžete udělat ucelený obrázek (zde) jsme si pro vás přichystali také krátký video highlight z celého svitavského víkendu. Pojďte si tedy na vyhlášenou ASUS FINALS 9, známou nejen díky kompetitivnímu soutěžení mezinárodně známých týmů v oblasti celosvětově uznávaných PC her, nádhernými cosplayerkami či cosplayery a nezapomenutelnými zábavnými programy s youtubery zavzpomínat společně s námi formou videa, jenž zaznamenává klíčové okamžiky z celé akce.

Následně se s vámi také těšíme na léto, kdy se podle pravidelného plánu pravděpodobně dočkáme dalšího Asus Finals, tentokrát s kulatou číslovkou 10, snad opět ve Svitavách, ve "městě gamingu".

Témata: Asus Finals 9
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: ASUS FINALS 9 - vzpomínka na celostátní herní akci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.