DISKUZE K ČLÁNKU Deset nejočekávanějších pecek roku 2016 pro PS4

Rok 2016 nám už netrpělivě stepuje za dveřmi a my ho co nevidět s radostí vpustíme (klasik by dodal, že "zas bude v alejích nablito"). Letos to nebylo herně vůbec špatné, ale s příštím rokem se na nás řítí přímo kalamita parádních kousků, u kterých si s radostí otlačíme zadnice. Vybrali jsme pro vás desítku nejšťavnatějších.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.