Gamifique playlist vánočních herních koled

Gamifique slaví Vánoce v herním stylu, přidejte se také.

Gamifique přeje krásné prožití vánočních svátků

Gamifique přeje krásné prožití vánočních svátků FOTO: GAMIFIQUE.cz

All I Want For Christmas Is Games

Na úvod jsme zvolili jednu z největších vánočních vypalovaček, v původní verzi od Mariah Carey. Troufáme si říct, že námi vybraná verze rozhodně předčila originál.

League of Legends - Reindeer Kog'Maw

LoL je stejně jako každý rok i letos laděno ve vánočním stylu. Zahrát si můžete za spoustu hrdinů v zimních převlecích, třeba i za Kog´Mawa tvářícího se jako sob Rudolf.

Portal - Carol Of The Turrets

Samotná originální verze je jednou z nejděsivějších koled vůbec. Místo veselé atmosféry Vánoc z ní spíš běhá mráz po zádech. Pokud k tomu ještě dodáte tématický text z Portalu, máte jasného adepta na nejhrůzostrašnější koledu těchto Vánoc.

Minecraft - Carol of the Bells

Co Minecraft koledě schází na pěveckém provedení, to dohání příběhem, který společně s animací prostě ke kostičkovému světu sedne.

World of Warcraft - Greatfather Winter

Námět na originální vánoční píseň její autor Cranius získal, když na svém sobovi přelétával nad Shattrathem, který je stejně jako každé město ve WoW vždy o svátcích vyzdobeno. Pokud by vám tedy hra samotná nedodala dostatek vánoční nálady, můžete si k chystání sušenek a mléka pro Santu či plnění dalších questů pustit i zvukový doprovod.

Counter Strike - Christmas song

Pro Counter Strike byl výběr vánoční koledy, která by odrážela atmosféru hry, naprosto jednoznačný. Přestože "zpěv" pravděpodobně nebude lahodit vašemu sluchu, pravá CS: GO koleda vás rozhodně pobaví.

Counter Strike - Counter Bells

A protože si Counter Strike zaslouží být v našem seznamu reprezentován i vánoční písní, jenž si poslechnete až do konce, přidáváme ještě jednu, která je CS skrz na skrz. Doslova.

Dota 2 - Christmas Medley

Dota 2 je, stejně jako snad každá MOBA s obrovskou hráčskou základnou, známá přístupem hráčů, které vám systém náhodně přiřadí do týmu. Přesto, že jejich slova ani činy nebývají často nejvlídnější, vánoční koleda tématiku zpracovává v poklidném duchu a dost možná vám na tváři vykouzlí i ten správný vánoční úsměv.

Starcraft - 12 Days of Christmas

A nakonec našeho playlistu zařazujeme jednu z vánočních herních legend, pocházející z oldschoolových dob, kdy světu progamingu kraloval StarCraft BroodWar. Nejlepším dárkem od Blizzardu je totiž zcela jednoznačně nové SCV.

Jménem redakce Gamifique vám všem přeji příjemné prožití vánočních svátků, co nejméně lagu a co nejlepší drop pod stromečkem.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gamifique playlist vánočních herních koled

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.