Hearthstone na DreamHacku

Tento víkend probíhá ve švédském Jönköpingu DreamHack Winter 2015. Turnaje se účastní hned tři čeští hráči. Jak si vedou? Čtěte dál!

DreamHack winter 2015

DreamHack winter 2015 FOTO: Reprofoto YouTube

Od čtvrtka do neděle probíhá ve švédském Jönköpingu festival Dreamhack Winter 2015, na kterém se kromě Hearthstone hrají turnaje třeba i v CS:GO, Starcraft II nebo Dotě 2. DreamHack má tradici již od roku 1994 a je to největší digitální festival na světě, který se v budoucnu díky novému majiteli bude ješte dál rozrůstat viz. Dreamhack má nového majitele.

Hearthstone turnaje se účastní 200 hráčů, mezi kterými se swiss formátem určí TOP16, kteří budou bojovat v play off o výhru v hodnotě 40 000 $. Jednotlivé zápasy se hrají BO5 formátem - tedy na tři vítězství. Swiss a čtvrtfinále se hrálo 26. - 27.11. a eliminační boje TOP8 se odehraje v sobotu.

Faeli, Sychry a Born2Win je trojice českých hráčů na DreamHacku. Faelimu se Sychrym se bohužel swiss část turnaje stala osudnou. Za umístění se ale rozhodně nemusí stydět Faeli skončil na 33. místě a Sychry pak na místě 46. Do TOP 16, která postupovala do vyřazovací části tedy ze 13. místa postoupil pouze Born2Win, který ovšem v semifinále nestačil na francouzského hráče Torlk, s nímž prohrál 3 - 2.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone na DreamHacku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.