Trailer s první ukázkou překladu Fallout 4 je zde!

Zlaté české ručičky překladatelů pilně pracují a vy tak máte možnost se už dnes pokochat prvním trailerem, ve kterém se budete cítit jako doma.

Fallout 4 v české lokalizaci

Fallout 4 v české lokalizaci FOTO: GAMIFIQUE.cz

Od vydání jednoznačně nejožehavější listopadové novinky, Falloutu 4, to není ještě ani 14 dní a máme tu další informaci o jeho překladu do Češtiny. O ten komunita projevila obrovský zájem a tým pod vedením projektu překladyher.eu nelenil a od samotného oznámení, že na české lokalizaci pro Fallout 4 budou pracovat, neuběhl opět ani týden a znovu o sobě dávají vědět. Tentokrát už přináší hráčům první ukázku překladu. 

V traileru můžete vidět přeložené menu a prvních pár minut gameplaye, včetně interakce s terminálem v Red Rocket. Nutno podotknout, že ač jsem ve většině případů zastáncem originální verze her, Čeština v novém Falloutu vypadá opravdu přirozeně a do hry skvěle zapadá.

Ukázku do éteru vypustili ve včerejších pozdních hodinách a kladné reakce i slova podpory přibývají jako houby po dešti. Na překladu ale tým čeká ještě spousta práce. "Patche, DLC, apod. rozšíření hry budou překlad značně zpomalovat, ale rozhodně nemáme v plánu to vzdát." odpovídá Patrik "Ascalon" Drexler na youtube channelu překladyher.eu. 

Témata: Fallout 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trailer s první ukázkou překladu Fallout 4 je zde!

Vstupte do diskuze (3)

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.