Trailer s první ukázkou překladu Fallout 4 je zde!

Zlaté české ručičky překladatelů pilně pracují a vy tak máte možnost se už dnes pokochat prvním trailerem, ve kterém se budete cítit jako doma.

Fallout 4 v české lokalizaci

Fallout 4 v české lokalizaci FOTO: GAMIFIQUE.cz

Od vydání jednoznačně nejožehavější listopadové novinky, Falloutu 4, to není ještě ani 14 dní a máme tu další informaci o jeho překladu do Češtiny. O ten komunita projevila obrovský zájem a tým pod vedením projektu překladyher.eu nelenil a od samotného oznámení, že na české lokalizaci pro Fallout 4 budou pracovat, neuběhl opět ani týden a znovu o sobě dávají vědět. Tentokrát už přináší hráčům první ukázku překladu. 

V traileru můžete vidět přeložené menu a prvních pár minut gameplaye, včetně interakce s terminálem v Red Rocket. Nutno podotknout, že ač jsem ve většině případů zastáncem originální verze her, Čeština v novém Falloutu vypadá opravdu přirozeně a do hry skvěle zapadá.

Ukázku do éteru vypustili ve včerejších pozdních hodinách a kladné reakce i slova podpory přibývají jako houby po dešti. Na překladu ale tým čeká ještě spousta práce. "Patche, DLC, apod. rozšíření hry budou překlad značně zpomalovat, ale rozhodně nemáme v plánu to vzdát." odpovídá Patrik "Ascalon" Drexler na youtube channelu překladyher.eu. 

Témata: Fallout 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trailer s první ukázkou překladu Fallout 4 je zde!

Vstupte do diskuze (3)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.