DISKUZE K ČLÁNKU BlizzCon Cosplay 2015 - Ti nejlepší z nejlepších

Jste fanoušci Blizzardu a máte rádi cosplaye? V tomto článku vám představíme ty nejpovedenější kostýmy z celé události.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000096 (Hlasovalo 8 lidí) 15.11.2015 14:32
Zdravím, cosplaye vypadají opravdu super. 11»

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000096

  uzivatel000096

  XXX
  Zdravím,
  cosplaye vypadají opravdu super. 11 Chtěla jsem se zeptat jestli jsou na fb cosplay page (https://www.facebook.com/groups/CzSkCosplay/?fref=nf) všichni cz/sk cosplayeři nebo jestli jsou někde ještě další stránky? Jsou i někde vypsané akce, kde všude je popřípadě můžeme vidět? Díky za info :)

  + 8 / − 3

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.