BlizzCon Cosplay 2015 - Ti nejlepší z nejlepších

Jste fanoušci Blizzardu a máte rádi cosplaye? V tomto článku vám představíme ty nejpovedenější kostýmy z celé události.

BlizzCon 2015 - COSPLAY

BlizzCon 2015 - COSPLAY FOTO: Blizzard Entertainment

Další Blizzcon je úspěšně za námi a ani tento rok na něm nemohla chybět tradiční přehlídka těch nejlepších cosplayů z herních sérií Blizzardu. Na obrovském pódiu se objevily jak soutěžní kostýmy, tak i ty nesoutěžní a jejich celkový počet přesáhl stovku. Vyhrát však mohli jen ti nejlepší a naše redakce vás nyní seznámí s výherci předních příček soutěže.

 

 
1. místo - PAPA COSPLAY
Cosplay: Medieval Marine (StarCraft)

Tento rok usedl na pomyslném cosplay trůnu muž. Do soutěže se přihlásil s velkým a detailně zpracovaným brněním ze hry StarCraft, které je celé vyrobeno z kůže. Výroba celého tohoto obra údajně přesáhla 1000 hodin čisté práce.

img-responsive

Blizzcon 2015 | foto: Blizzard Entertainment

2. místo - SPIFFZAYA

Cosplay: Doom Armor Crusader (Diablo)

Na druhou příčku se v tomto těžkém klání probojovala šikovná cosplayerka a švadlena s několikaletými zkušenostmi. Letos si dala od šití pauzu a rozhodla se ohromit porotu tímto obřím monstrem. A povedlo se!

img-responsive

Blizzcon 2015 | foto: Blizzard Entertainment

3. místo - FABRICATOR DJINN

Cosplay: Imperius (Diablo)

Tento zlatý cosplayerský skvost si též vydobil své místo na bedně. Nádherně provedené brnění okouzlilo nejednoho fanouška cosplaye.

img-responsive

Blizzcon 2015 | foto: Blizzard Entertainment

4. místo - KELTON 

Cosplay: King of Blades (StarCraft)


Ačkoli si tento cosplayer své umístění naprosto zaslouží, nad jeho kostýmem se již od první sekundy soutěže začaly na internetu objevovat nejrůznější kritiky, které většinou komentovaly cosplayerovy nevhodné křivky v tomto kostýmu. Poté, co se však na veřejnost dostala informace o tom, že cosplayer je muž a tento kostým Kerrigan je vlastně mužskou verzí originálu, se vlna urážek zmírnila.

img-responsive

Blizzcon 2015 | foto: Blizzard Entertainment

 
COSPLAY MUSIC VIDEO - Blizzcon 2015

NEJDISKUTOVANĚJŠÍ COSPLAY BLIZZCONU
Jaký cosplayer na sebe během Blizzconu strhl největší pozornost? Na tuhle otázku vám odpoví nejspíš všichni stejně - Jessica Nigri se svým novým cosplayem Deathwinga ze světa Warcraftu. Ačkoliv se s tímto kostýmem neúčastnila žádné soutěže, hned v den premiéry ji na facebooku sdílelo několik tisíc lidí. Všem svým fanouškům i odpůrcům připravila skvostnou podívanou.

img-responsive

Jessica Nigri | foto: Blizzard Entertainment

Letošní Blizzard cosplaye se opravdu neuvěřitelně povedly a nasadily laťku pro příští rok zase o něco výš.

Témata: Blizzcon 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: BlizzCon Cosplay 2015 - Ti nejlepší z nejlepších

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.