Velký halloweenský speciál

Trávíte Halloween u počítače a rádi byste si užili trochu té správné atmosféry? Pak je náš lexikon určen právě pro vás.

Halloween

Halloween FOTO: Spencer Wright

Halloween je tu a nejedno vývojářské studio se nechalo unést jeho atmosférou a hráčům přináší tématický herní obsah. Připravili jsme pro vás výběr 10 halloweenských updatů, o kterých byste rozhodně měli vědět.

1. Friday the 13th: Jason Voorhees se vrací

Hororový pátek třináctého prozatím dosáhl 75% svého cíle a to za pouhé dva týdny. Vývoj hry do dnešního dne podpořilo více než 8 000 fanoušků, kteří přispěli částkou přesahující 540 000 $. Vývojáři oznámili i dodatečné cíle, při jejichž splnění hráči dostanou možnost zahrát si za Pamelu Voorhees či Tommyho Jarvise.

 

2. Midnight Horror

Midnight Horror se k Halloweenu hodí sám o sobě, bez nutnosti speciálního obsahu. Jeho děj se totiž odehrává přesně na Halloween. Těšit se můžete na vychytávky pro lov duchů, seance a využití temných sil. Dokážete zjistit, kdo (nebo co) straší ve vaší lokální přístavní hospůdce? Vyzkoušejte si své detektivní schopnosti při řešení této paranormální záhady.

 3. GTA 5 Halloween Surprise

V rámci halloweenského překvapení Rockstar Games přinesli hráčům DLC update pro Grand Theft Auto Online, v duchu rozdávání i zdarma. Update bude dostupný na PC, Xbox One a PS4 až do 16. listopadu. Těšit se můžete na dvě nová vozidla Lurcher Hearse a Franken Stange, výběr z masek v Monsters sekci Vespucci Movie Masks, více než 30 nových face paintů nebo Slasher Adversary mód. Speciální předměty a vozidla, která během tohoto eventu získáte, vám zůstanou v inventáři už na vždy. 

4. Skyforge Evil Pumpkin festival

Až do 4. listopadu si na Aelionu můžete užívat probíhající Evil Pumpkin Festival. Oslavovat můžete 3 zbrusu novými tanci, které jsou přiřazeny ke kostýstýmům Mumie, Red Skeleton a Grey Ghost. Když k tomu přidáte i novou classu, máte převlek jak vyšitý. Při příležitosti oslav svátku Halloweenu tvůrci také oznámili limitovanou edici Witchcraft balíčků.

5. Marvel Heroes: Blade, Just in time for Halloween

Napadá vás vhodnější halloweenský přírůstek do rodiny Marvel Heroes, než Blade? Tvůrce očividně také ne, proto se Blade stane 52. hrdinou a ve hře mu svůj hlas propůjčí Dave Fennoy. Svůj look herní Blade podle komiksové podoby z roku 2006 a originální kostým je pro tohoto hrdinu dostupný jako alternativní vzhled.

6. Armored Warfare First Pumpkin Blood

Na oslavu hrdinů, kteří byli schopni přemoci strach z neznáma a nadpřirozena připravili Obsidian Entertainment a My.com sérii denních úkolů pro obránce světa živých. Za jejich splnění můžete získat unikátní tématické potisky na všechna obrněná vozidla ve vaší garáži.

 7.Destiny Festival Lost Tips

Do 9. listopadu trvá v Destiny festival Lost Tips, který je památečním eventem odehrávajícím se v Tower na počest padnutých Guardianů i obyčejných lidí. Místo smutku obyvatelé oslavují radosti jejich života a užívají si přítomnosti. Eva Levante vám poskytne sérii tématických questů, za jejichž splnění získáte rare masky. S pomocí trochy lepidla na papír pak proměníte dočasné masky na legendární a tudíž permanentní. Z questů můžete získat 16 masek a další na vás čekají v truhlách při plnění těchto úkolů. 

8. Batman: Arkham Knight Easter Egg - Man-Bat's Halloween Escape

Pokud se vám při plnění Most Wanted mise Creature of the night podařilo ulovit potvoru jménem Man-Bat, můžete si svou konzoli kdykoli nastavit na datum 31.října 2015 a spustit speciální event. Při dosažení vrcholu budovy na vás znenadání vyskočí prozměnu Man-Bat a nebude zrovna přátelský. V GCPD zjistíte další informace.

9. Dungeons 2: Halloweenské slevy a DLC Clash of Pumpkins

Až do druhého listopadu můžete na Kalypso launcheru výhodně nakupovat zlevněný herní obsah i další hry tohoto vývojářského studia. DLC Clash of Pumpkins, ve kterém budou armády Dungeon lorda čelit novým terorům, si můžete v rámci Halloweenu stáhnout zcela zdarma.

10. Halloween v Otherlandu

V rámci oslav Halloweenu připravili developeři Otherlandu DRAGO Entertainment speciální akci. Lambda Mall bude pokryt pavučinami a vyzdoben vyřezávanými dýněmi. Kromě nové výzdoby zde naleznete taky speciální řetězový quest. Po lovu dýní vás čeká boss fight s jedním ze tří nových záporáků a to ve zcela nové oblasti. Bossové se náhodně mění a každý z nich používá rozdílnou strategii a ability, takže vás žádný boj nebude nudit. Jako odměnu za sbírání dýní můžete získat i unikátní mazlíčky v podobě smějící se lebky či minidýně. Tak jako tak vám rozhodně budou ladit k novému kostýmu. Vybrat si můžete ze tří setů, ale během halloweenských oslav stihnete ze sedmi částí poskládat jen jeden, proto si dopředu dobře rozmyslete, který to bude. USpace nyní nabízí dva nové sety wallpaperů a Otherland se bude účasnit i halloweenského výprodeje na Steamu.

Kromě naší desítky nezapomeňte prozkoumat také halloweenskou nabídku na Steamu, kde si z příjemných slev určitě vyberete.

Témata: Halloween
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Velký halloweenský speciál

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.