reklama

Invasion eSports dluží hráčům prize money

A částka to není zrovna malá, jedná se o desítky tisíc dolarů.

Finále Dreamhack Valencia

Finále Dreamhack Valencia FOTO: Reprofoto YouTube

K dnešnímu dni tři premiéroví hráči opustili francouzskou organizaci Invsaion eSports. Jmenovitě to byli Julian “Lambo” Brosig (Zerg), Kevin “Harstem” de Koning (Protoss) a Juan “MajOr” Carlos Tena Lopez (Terran). 

Všichni tři dnes odeslali tweet, kde odkazují na jejich bývalou domovskou organizaci, která jim doposud nevyplatila peníze za DreamHack: Montreal. Vedení se k celé věci doposud nevyjádřilo a nikdo z nich není k zastižení v jakékoli formě kontaktu.

Invasion eSports měli kromě těchto tří hráčů také academy sekci, kde však nekolovaly žádné finanční prostředky. Již od začátku svého založení v roce 2013 měla organizace problém s důvěrou ze strany komunity. Z ničeho nic tato organizace začala nabírat GSL Code A korejské hráče (jmenovitě KeeN, DRG, Gumiho, Super) a skandál na sebe nenechal dlouho čekat.


Jak dokazuje tento tweet od Gumiho, nedostal od začátku svého působení v tomto týmu zaplaceno za další účast na Dreamhacku. Proto není divu, že se ani ne po půl roce objevil další, tentokrát ještě větší nevyplacený finanční obnos. Mimo jiné dluží Invasion eSports také za nezaplacenou grafickou práci jejich webu, streaming overlayů a mnohé další.

Zdá se že Invasion eSports jako organizace už se na StarCraft 2 scéně asi moc dlouho neohřeje a nebo jen velmi těžko nabere novou krev.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Invasion eSports dluží hráčům prize money

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.