reklama

Bitva barev má svého vítěze

YouTubeři se střetli v legendární bitvě na život a na smrt. Vyhrála modrá, purpurová, nebo červená?

The Nest

The Nest FOTO: The Nest

Pokud sledujete YouTube, určitě vám neunikla kampaň firmy Yenkee, která byla zaměřena na novou sadu periferií Ambush - Bitva barev. Právě ta započala na začátku listopadu minulého roku a líté boje pokračovaly až do 15. ledna. Proti sobě stanuli Martin Rota, bojující za krvavě červenou, Sterakdary, hrdě prosazující modrou, a Nejfake, který se svým samurajským mečem oháněl na všechny strany, aby nakonec zavlála purporová vlajka.

 

Měsíce a měsíce se snažili vyburcovat svoje fanoušky a přeměnit je ve fungující armádu. Proběhla spousta razií, menších akcí a potyček, které vyvrcholily ve finální souboj. V bitvu, která měla zpečetit osud dějin YouTubu a rozhodnout, kdo z potenciálních vítězů zůstane ležet v prachu bojiště, a kdo se posadí na pomyslný trůn. Dva a půl měsíce vyčkávali věrní spolubojovníci každého ze zúčastněných YouTuberů a šířili jeho dobrou pověst. Nakonec se nad bojištem stáhla temná mračna, monitory několikrát zablikaly a kapitáni zasedli k MSI notebookům. Všichni tři se totiž sešli v Nestu, kde měli za úkol nahnat poslední body, konkrétně ve třech vzájemných 1v1 duelech ve kompetitivní hře Overwatch.

img-responsive

The Nest | foto: The Nest

A jak to tak už bývá, vyhrát může pouze jeden. Nebudeme dlouho napínat. Byla to červená, modrá, nebo purpurová? Výsledky hovoří jasně. Finálním, konečným vítězem Bitvy barev se stává... Sterakdary! Svým řečnickým uměním a stálým přísunem livestreamů si přilákal dostatečně velké obecenstvo, které ho podpořilo nejen svými hlasy, ale rovněž mu dodalo i dostatek motivace. Možná právě díky tomu získal skóre neuvěřitelných 4:0, a na plné čáře tak porazil Nejfakea a Martina Rotu.

img-responsive

The Nest | foto: The Nest

Všechny strany zůstaly u slušných mravů a nikdo nepoužil nekalých praktik, které by ho posunuly blíže vítězství. Spravedlivě tedy vyhrál ten nejlepší, ale ani ostatní nebyli pozadu. Martin Rota zapojil svou znalost zbraní a dostal se na vyrovnaný výsledek 2:2. Nejfakeovi se sice až tolik nedařilo, ale nemá proč zoufat. Prohru přijal střídmě a s pokorou jako pravý samuraj, na což může být rozhodně pyšný. To se totiž jen tak nevidí. Gratulace a ovace si tedy zaslouží všichni tři a my doufáme, že se v budoucnu objeví nějaká podobná zajímavá a především napínavá a smysluplná kampaň.

Stream od The Nest, který celou bitvu zaznamenal, nalákal už tisíce diváků a i vy se můžete na záznam podívat. Čekají vás napjaté chvilky, těsné momenty a především, pokud jste se již přihlásili na něčí stranu, věcné ceny. Tři šťastlivci mají možnost vyhrát hlavní ceny - akční den se svým oblíbeným YouTuberem, dále pak herní křeslo Yenkee, 50 chladících podložek pod notebook taktéž od Yenkee a 20 poukázek v hodnotě 1000 korun do prodejen Planeo. Komu jste fandili vy? Pokud vás zajímá, kdo přesně jak dopadl a oficiální vyhlášení, podívejte se na oficiální stránku pořádané akce.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Bitva barev má svého vítěze

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.