reklama

Viděli jsme film Assassin's Creed

Jako jedni z prvních v České republice jsme viděli film Assassin‘s Creed.

Assassin's Creed movie

Assassin's Creed movie FOTO: 20th Century Fox

Byli jsme na předpremiéře filmu Assassin's Creed! Na film jako takový máme dva pohledy. Jeden ze strany herní a druhý ze strany obyčejného diváka. V porovnání se hrou jsme poněkud nespokojení, jelikož se film nedržel příběhu ani jednoho z herních dílů této série. Teď je nutné podotknout, proč máme i druhý pohled na tento film. Nikdo nám nemůže nabídnout stejný požitek a stejný příběh ze hry i ve filmu, jelikož by to nikoho nezaujalo. A o co tedy ve filmu šlo? Děj se odehrává v dnešní době a je chytře provázán s minulostí rodu hlavního hrdiny Calluma Lynche.

img-responsive

Assassin's Creed | foto: FUTURE GATE - Robert Knap

Nemusíte se bát, že by v dnešní době neexistovali templáři, kteří by se nesnažili ovládnout celou planetu. Templářům se dostal do rukou mocný stroj zvaný Animus, který dokáže promítat genetickou minulost dané osoby. Tento stroj využijí na nespočet Assassinů při honbě za bájným artefaktem, kterým chtějí nastolit mír, a nebo ne?

img-responsive

Assassin's Creed | foto: FUTURE GATE - Robert Knap

 I přesto, že nám film nabízí o něco rozdílný příběh, než na který jsme zvyklí stálo to za to. Byli jsme filmem uchváceni a to jak dějem, propracováním efektů, tak akrobacií Assassinů. Více vám pro udržení dobrého požitku neřekneme a budete si muset na zápletku přijít sami. Za nás osobně dáváme filmu 8 z 10. Film má co nabídnout a myslíme, že dokáže zaujmout i o něco náročnějšího herního fanouška Assassin's Creed.

Děkujeme Future Gate za možnost zúčastnění jejich předpremiéry.

Reportáž vznikla ve spolupráci s portálem esogames.cz

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Viděli jsme film Assassin's Creed

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.