reklama

Brněnský Craftcon přivítal nejen hráče Minecraftu

O víkendu se v Brně sešli fanoušci nejpopulárnější hry pro nižší věk - Minecraftu. Již tradiční akce Craftcon připravila pro své návštěvníky tradiční program, o který se postarali známí i méně známí youtubeři.

Craftcon

Craftcon FOTO: SkillCraft

Stovky budoucích hráčů tak sledovali své oblíbence, kteří jim po celý den zajistili lákavý program - autogramiády, focení a v sále s pódiem se odehrávala živá vystoupení - zábavné skeče, soutěže, tancování a samozřejmě velmi oblíbený zpěv. Když se sálem rozlehly tóny a první slova známého youtube songu LoLko to mám rád, všichni věděli, že své představení na Craftconu rozpoutal Misha se svojí rodinou a nastal čas si buď s Mishou notovat, nebo si zakrývat uši. Mimochodem, věděli jste, že tento song má na youtube již přes 5 milionu shlédnutí?

img-responsive

Craftcon | foto: SkillCraft

Youtuberů bylo na akci, jak bývá zvykem, větší množství. Z těch nejznámějších můžeme jmenovat již zmíněného Mishu s bratrem Metadonem, Freescoota, Fimlara, Hemulku, Datla či Gabrielle.

img-responsive

Craftcon | foto: SkillCraft

Na své si přišli také počítačoví hráči. Na Craftcon totiž dorazil SkillCraft se svým oblíbeným populárním herním koutkem. Pokud tedy hávštěvníci neběhali kolem svých idolů, přišly na řadu League of Legends, Overwatch, CSko a samozřejmě Minecraft. MSI notebooky, na kterých se hrálo, byly permanentně obsazené. V rámci herního koutku si mohli fanoušci youtuberů vyzkoušet také herní set Ambush, který znají hlavně díky spojitosti s dalšími 3 osobnostmi - Martinem Rotou, Sterakdarym či Nejfakem.

Craftcon, který probíhal až do 18. hodiny, byl zakončen společným vystoupením youtuberů a fanoušků při skladbách z Just Dance. Pak už přišel čas na poslední fotky a poslední letošní Minecraft Con byl u konce.

 
Témata: Minecraft | SkillCraft
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brněnský Craftcon přivítal nejen hráče Minecraftu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.