DISKUZE K ČLÁNKU

Super Meat Boy - recenze PS4 verze. Návrat hopkající krkovičky

Křupavý chleba, zákeřná koza nebo třeba hora. To jsou jen někteří z bizarních hrdinů dnešních videoher. Před lety však indie herní scénu nakopl úplně jiný prapodivný hrdina. Hrdina z masa a kostí... vlastně jen toho masa – Super Meat Boy. Tahle netradiční postavička si s sebou kromě omastku přinesla nekompromisní obtížnost. Fanoušci systémů PlayStation byli až do teď o tuhle nezávislou lahůdku ochuzeni. Tomu je však naštěstí konec a šílená obtížnost Super Meat Boye nyní mačká to nejlepší z majitelů PS4 a PS Vita. Je tedy ideální doba k tomu, abychom se znovu podívali téhle roztomilé flákotce na zoubek.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Nejlepší názory

» David G. (Hlasovalo 30 lidí) 17.10.2015 11:39
Po přečtení recenze, která je vtipná, výstižná,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • David G.

  David G.

  XXX
  Po přečtení recenze, která je vtipná, výstižná, chytlavá (a spousta dalších superlativ) mám opravdu chuť si tuto hru zahrát, i když jsem velmi netrpělivý :) 01

  + 30 / − 9

  ohodnotit kladně záporně

  Nahlásit
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.