K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Veterán herního průmyslu Team 17 spojil síly s nezávislými indie developery z Unicube a světu nyní oznamují nový update pro jejich společně vyvíjenou postapokalyptickou hru Sheltered.

Sheltered

Sheltered FOTO: Unicube

Sheltered je survival strategie zasazená do světa, ve kterém pojem “nukleární rodina” získává zcela nový rozměr. Bát se ale nemusíte. Pokud vám vypjaté situace v real-like grafice nahánějí hrůzu, nebo jen hledáte přiměřenou hru pro mladší sourozence, Sheltered vám se svým skromným grafickým provedením poslouží. 

Způsob, jakým se vypořádáte s každodeními volbami, které budou přímým útokem na vaši utuchající morálku, bude rozhodujícím faktorem , určujícím zda vaše rodina přežije či nikoli. Budete se muset vypořádat se všudypřítomnou radiací, klaustrofobií a totálním psychickým vyčerpáním ze života v chladném a děsivém podzemním úkrytu. Jeho mrazivé, přesto ale bezpečné prostory budete nuceni opustit a vydat se do světa, kde při troše štěstí naleznete životně důležité zásoby, díky kterým vaše rodina spatří světlo dalšího dne.

Update je hráčům představen v první videoepizodě developerského deníčku "Beneath the Surface". Kromě oprav se v něm objeví například 6 přidaných questů, které můžete sledovat v deníku, 3 kampaně, nový vzhled UI, spousta nových předmětů a dovedností a úpravy se dočkal I systém boje. V něm nově můžete nepřítele odzbrojit, okrást ho a po zabití mu i sebrat zbraň. Úplný seznam všech změn, ke kterým v updatu došlo, najdete na oficiálních stránkách hry.

Sheltered si můžete zahrát ve verzi pro PC/Mac/Linux přes předběžný přístup na Steamu a ve verzi pro Xbox One přes Xbox Game Preview Program.

Témata: Sheltered
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.