reklama

Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Veterán herního průmyslu Team 17 spojil síly s nezávislými indie developery z Unicube a světu nyní oznamují nový update pro jejich společně vyvíjenou postapokalyptickou hru Sheltered.

Sheltered

Sheltered FOTO: Unicube

Sheltered je survival strategie zasazená do světa, ve kterém pojem “nukleární rodina” získává zcela nový rozměr. Bát se ale nemusíte. Pokud vám vypjaté situace v real-like grafice nahánějí hrůzu, nebo jen hledáte přiměřenou hru pro mladší sourozence, Sheltered vám se svým skromným grafickým provedením poslouží. 

Způsob, jakým se vypořádáte s každodeními volbami, které budou přímým útokem na vaši utuchající morálku, bude rozhodujícím faktorem , určujícím zda vaše rodina přežije či nikoli. Budete se muset vypořádat se všudypřítomnou radiací, klaustrofobií a totálním psychickým vyčerpáním ze života v chladném a děsivém podzemním úkrytu. Jeho mrazivé, přesto ale bezpečné prostory budete nuceni opustit a vydat se do světa, kde při troše štěstí naleznete životně důležité zásoby, díky kterým vaše rodina spatří světlo dalšího dne.

Update je hráčům představen v první videoepizodě developerského deníčku "Beneath the Surface". Kromě oprav se v něm objeví například 6 přidaných questů, které můžete sledovat v deníku, 3 kampaně, nový vzhled UI, spousta nových předmětů a dovedností a úpravy se dočkal I systém boje. V něm nově můžete nepřítele odzbrojit, okrást ho a po zabití mu i sebrat zbraň. Úplný seznam všech změn, ke kterým v updatu došlo, najdete na oficiálních stránkách hry.

Sheltered si můžete zahrát ve verzi pro PC/Mac/Linux přes předběžný přístup na Steamu a ve verzi pro Xbox One přes Xbox Game Preview Program.

 
Témata: Sheltered
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sheltered se dočkal vylepšení systému boje i nových questů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.