Launch trailer na Call of Duty: Black Ops III doprovází skladba od Rolling Stones

Call of Duty: Black Ops III vyjde již 6. listopadu a s blízkým datem vydání přichází tradičně i launch trailer. V případě Black Ops III se prezentuje rychle a svižně tak, jak se nám doposud prezentovala celá hra.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Od Call of Duty: Black Ops II nás dělí téměř tři roky, studio Treyarch nad hrou ale stále nezanevřelo. Již za čtrnáct dní udělají vývojáři z Black Ops trilogii. Třetí díl se ale posune jak hratelnostně, tak chronologicky na trochu jinou cestu, z čehož vychází i launch trailer.

Ten odkazuje jak na příběh, ve kterém se moderní civilizace hroutí, tak na hratelnost, která je rychlejší než v jakémkoli dřívějším dílu série. Místo v traileru si našel i zombie mód, který se dočká triumfálního comebacku. Fanoušci jistě postřehli i skladbu Paint It Black od Rolling Stones, která nás doprovázela i v reveal traileru.

Zda se Call of Duty: Black Ops III povede a vývojáři se budou moci pochlubit skvělým titulem zjistíme již 6. listopadu, kdy vyjde na PC, Xboxu One, Xboxu 360, PS4 a PS3. Na Xbox 360 a PS3 ale přijde verze bez kampaně.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Call of Duty: Black Ops III doprovází skladba od Rolling Stones

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.