K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Harmonogram zápasů na MČR v počítačových hrách

Portál PLAYzone po prize money finále MČR v počítačových hrách zveřejnil také detailní harmonogram všech turnajů hraných na této akci. Známe již také celý třídenní program pódia, na kterém se dočkáme živě promítaných zápasů s profesionálním komentářem a nejen nich. V sobotu zde totiž proběhne také show hvězd domácí YouTube scény a přednášky o technologických novinkách společnosti MSI.

MČR v počítačových hrách

MČR v počítačových hrách FOTO: PLAYzone

Zatímco konkrétní detaily k formátu – herní systém, rozlosování zápasů či postupující týmy – se účastníci dozví během tohoto týdne, vše podstatné pro návštěvníky, kteří chtějí na místě stihnout co nejvíce živě hraných zápasů, je prozrazeno. V pátek bude herní aréna MČR dějištěm zápasů v Counter-Strike: Global Offensive a StarCraft II, v sobotu zde bude pokračovat semifinále CS:GO společně s prvními utkáními v League of Legends a Hearthstone a v neděli se už bude vše podstatné odehrávat právě jen na pódiu. A jak tedy vypadá jeho harmonogram?

Program hlavní stage MČR:

Pátek
10:00 – 11:00 – vybraný zápas Counter-Strike z 1. kola
11:30 – 14:30 – vybraný zápas Counter-Strike z 2. kola
15:00 – 18:00 – vybraný zápas Counter-Strike z 3. kola
18:00 – 20:00 – grand finále ve StarCraft II

Sobota
10:00 – 10:30 – program známých YouTuberů
10:30 – 13:30 – semifinále v Counter-Strike
13:30 – 14:15 – vybraný zápas League of Legends z 1. kola
14:15 – 15:00 – přednáška MSI o grafických kartách a základních deskách
15:00 – 18:00 – grand finále v Counter-Strike
18:00 – 21:00 – vybraný zápas League of Legends z 3. kola

Neděle
9:00 – 12:00 – semifinále v League of Legends
12:00 – 14:00 – grand finále v Hearthstone
14:00 – 17:00 – grand finále v League of Legends

Všem zápasům, respektive přenosům bude vždy předcházet vstup moderátora Michala „Majklicka" Jinocha, který nás vždy zavede do analytického a komentátorského studia, v němž budou připraveni pořadatelé, komentátoři a také jejich hosti v podobě hráčů, odborníků na scénu či majitelů nebo manažerů jednotlivých týmů. Na případné změny v harmonogramu si pořadatelé vyhrazují právo.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Harmonogram zápasů na MČR v počítačových hrách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.