reklama

V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Star Wars je fenomén, jehož popularita vznikla již od prvního filmu v roce 1977. Od té doby nabral mnoho fanoušků, z nichž někteří propadli tomuto univerzu ve svých mladých letech a nyní jako dospělí jsou stále jeho zastánci. Toho využil nový trailer na Star Wars Battlefront.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Je to jako sen. V kanceláři vzpomínáte na staré časy, kdy jste si jako děti hráli na to, že jste vesmírní bojovníci. Stále sníte o tom, jaké by to bylo, kdyby se to stalo realitou, když tu náhle k vám přiletí stíhačky X-Wing a váš sen se stává skutečností. To je děj nově sdíleného traileru, jehož průběh ve vás může vyvolávat velmi rozporuplné reakce, jak o tom informoval server polygon.com.

V jádru je myšlenka traileru velmi smysluplná. Hry hrajeme z mnoha důvodů a jedním z nich je ten, že v nich můžeme být tím, čím jsme vždy chtěli být. Ať vesmírnými průzkumníky jako v Elite: Dangerous či instalatéry zachraňující království a mající poměr s princeznou jako je tomu v Mariovi.

Ať se vám trailer líbí nebo ne, záleží hlavně na tom, jak se povede výsledná hra. To sice nejde do vydání říct, ale Vojtěch nám alespoň popsal své dojmy z bety. Star Wars Battlefront vyjde 9. listopadu na Xboxu One, PC a PS4.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém traileru na Star Wars Battlefront se plní sny z dětství

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.