Divinity: Original Sin – Enhanced Edition odhaluje combat trailer

V poslední době jsme vás přinášeli informace o druhém díle oblíbeného Divinity: Original Sin, který na Kickstarteru oslavil obrovský úspěch. Nyní se vývojáři vrátili k původnímu titulu a vylepšili jej pro fanoušky herních konzolí.

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition FOTO: Larian Studios

Vydání vysoce oceňovaného RPG od Larian Studios na PlayStation 4 a Xbox One se blíží. Vývojáři z LS se pochlubili trailerem, který vám přiblíží tahový systém boje, běžícího díky intuitivnímu UI jako po másle i na herních konzolích.

Systém boje v Divinity: Original Sin – Enhanced Edition je sice vysoce taktický, nudit vás ale nebude. Vše závisí na vašem osobním herním stylu a zvolené obtížnosti. V této (EE) edici navíc najdete tři nové úrovně: Honor, Tactician a Explorer. Každá z nich nabízí herní zážitek ušitý na míru rozdílným herním strategiím.

Kromě krásné souhry elementů, která provází vaše kouzlení, si můžete v těžších obtížnostech vychutnat i formu crowd controlu pomocí spellů jako petrify, charm a freeze. Pokud se na větší počet nepřátel stále ještě necítíte, můžete je zdálky bezpečně likvidovat pomocí ignite, enflame, poison a electrify a užívat si, jak se stvůry, stojící v kaluži na kterou jste seslali svůj blesk, pomalu smaží.

Veškerý úspěch tkví v kombinování vašich dovedností s kouzly, jimiž oplývají členové vaší skupiny. Přestože Divinity: Original Sin – Enhanced Edition nabízí 12 class hrdinů, hra není vůbec podle těchto class rozdělena. Kouzla totiž můžete kombinovat a přiřazovat svému hrdinovi dle vlastní libosti. Pokud navíc využijete i reakci vašich kouzel s přírodními aspekty, máte nakročeno správným směrem.

Divinity: Original Sin Enhanced Edition vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC už 27. října. Hru si můžete předobjednat na oficiálních stránkách.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Divinity: Original Sin – Enhanced Edition odhaluje combat trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.