reklama

Vychází Launch trailer na DLC Srdce z kamene pro Zakínače 3

Váš oblíbený bělovlasý zaklínač se už za týden dočká nášupu nových dobrodružství

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Zaklínač: Divoký Hon nabízel tolik obsahu k prozkoumávání (a krájení a sekání a porcování), že bychom se příliš nedivili, kdyby jej někteří z vás přes léto stále ještě nestihli dokončit. Ale i kdyby jste snad již vědmákův příběh před časem dotáhli do konce, možná by stálo za to dát si ještě repete: už za týden totiž vychází první DLC nazvané Srdce z kamene, které před Geralta postaví nesmrtelného loupežníka Olgierda von Everec.

Asi je vám známo, že launch trailery zpravidla vychází na den vydání hry. Protože se ale CD Projekt na nová Geraltova dobrodružství zřejmě těší stejně, jako většina jeho fanoušků, pustili ho do světa s týdenním předstihem. Račte se jím níže pokochat.

Jak informují vg247.com, rozšíření bude zahrnovat zhruba deset hodin nového obsahu spolu s novými monstry a postavami. A pokud jste si v prvním díle oblíbili medičku Shani (pro kterou by autor této zprávy bez mrknutí oka hodil Yennefer nekkerům), mohou vaše srdce zaplesat, neboť se v tomto přídavku vrátí jakožto staronová "Geralt-girl".

Srdce z kamene vyjdou 13. října za cenu 8.50$ a v tuto chvíli je na něj i 15% sleva. Druhý očekávaný přídavek, Krev a Víno (Blood and Wine), má vyjít v prvním čtvrletí roku 2016 za cenu 20$.

 

 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází Launch trailer na DLC Srdce z kamene pro Zakínače 3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

17.01.2018 15:33 Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.