reklama

Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin

Studio Crystal Dynamics odhalilo, že Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin. Tento čas je započítán pouze pro projetí hlavní kampaně s tím, že nebudete mít vše hotové.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider FOTO: Crystal Dynamics

Rise of the Tomb Raider navazuje příběhem na minulý Tomb Raider, kdy Lara Croft po útěku ze šíleného ostrova hledá odpovědi na mnohé nezodpovězené otázky. Pro jejich nalezení budete muset hrát minimálně 15-20 hodin. Ve hře ale bude stále co dělat, informoval o tom server vg247.com.

V interview pro server Pixel Vulture se k tomu hlavní designer Mike Brinker vyjádřil následovně: „Očekáváme, že hra zaber kolem 30-40 hodin, abyste udělali vše. To znamená získání všech zbraní, schopností a dokončení každého vedlejšího úkolu.“

Rise of Tomb Raider, na rozdíl od minulého dílu, kompletně vynechá multiplayer. Kampaň tedy bude muset tuto ztrátu vynahradit. S herní dobou 30-40 hodin by to neměl být problém. Zda se to vývojářům skutečně podaří se ale dozvíme až 10. listopadu, kdy hra vyjde exkluzivně na Xbox One a Xbox 360, později se také podívá na PC a o hodně později i na PS4.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.