reklama

Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin

Studio Crystal Dynamics odhalilo, že Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin. Tento čas je započítán pouze pro projetí hlavní kampaně s tím, že nebudete mít vše hotové.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider FOTO: Crystal Dynamics

Rise of the Tomb Raider navazuje příběhem na minulý Tomb Raider, kdy Lara Croft po útěku ze šíleného ostrova hledá odpovědi na mnohé nezodpovězené otázky. Pro jejich nalezení budete muset hrát minimálně 15-20 hodin. Ve hře ale bude stále co dělat, informoval o tom server vg247.com.

V interview pro server Pixel Vulture se k tomu hlavní designer Mike Brinker vyjádřil následovně: „Očekáváme, že hra zaber kolem 30-40 hodin, abyste udělali vše. To znamená získání všech zbraní, schopností a dokončení každého vedlejšího úkolu.“

Rise of Tomb Raider, na rozdíl od minulého dílu, kompletně vynechá multiplayer. Kampaň tedy bude muset tuto ztrátu vynahradit. S herní dobou 30-40 hodin by to neměl být problém. Zda se to vývojářům skutečně podaří se ale dozvíme až 10. listopadu, kdy hra vyjde exkluzivně na Xbox One a Xbox 360, později se také podívá na PC a o hodně později i na PS4.

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rise of the Tomb Raider zabere minimálně 15-20 hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.