RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Atari včera v tiskové zprávě oznámilo datum vydání nejnovější podoby legendárního RollerCoaster Tycoonu. Do nového světa zábavních parků se můžete podívat už 10. prosince.

RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World FOTO: Atari

Nejstarší fanoušci této série již 16 let sledují vývoj skrze jednotlivé herní tituly. V RollerCoaster Tycoon World se shledají svým oblíbeným herním obsahem, budovami a uživatelským prostředím z předchozích dílů v novější podobě, navazující na poslední díl RCT 3. Na oslavu možnosti předobjednávek Atari vydalo video se záběry za oponou, které hráčům umožní nahlédnout do developerského prostředí RCTW a technologie, točící se kolem jednoho z největších upgradů této série.

Na pulty obchodů se RollerCoaster Tycoon World dostane 10. prosince ve standardní verzi za 49,99 $ nebo v Deluxe Edition, která navíc obsahuje dvě originální mapy, nové terény, skiny pro vaše návštevníky, digitální artbook a Panda maskota, za  59,99 $.

Možnost předobjednat si hru budete mít pouze po omezený čas, abyste si mohli řádně užít přístup do dvou exkluzivních beta programů, které pro vás Atari chystá. Stejně jako v každém beta testování i zde budete mít možnost vyjádřit své pocity a sdělit developerům z Nvizzio Creations, co se vám líbí a co tak úplně ne a přispět tak ke konečné podobě hry. Předobjednávat můžete na oficiální stránce RollerCoaster Tycoon World, nebo na Steamu

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.