reklama

Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Wargaming dnes vydal virtuální video nesoucí název “1941 Battle: 360° Reenactment”, které teleportuje diváka doprostřed bitvy. Kameru si v něm můžete posouvat dle vlastní libosti a sledovat tak jakýkoli aspekt boje.

World of Tanks

World of Tanks FOTO: Reprofoto YouTube

V tomto roce již World of Tanks ve spolupráci s Google a Bovingtonským muzeem tanků vydalo sérii pěti 360° videí, nesoucí název “Virtually Inside the Tanks” - virtuálně uvnitř tanků. Fanoušci si tak mohli prohlédnout útroby některých ze známých vozidel, jako je například M4 Sherman z filmu “FURY”. Tento projekt můžete sledovat na internetových stránkách Littlstar.

Nyní se můžete místo pasivního sledování detailů tanků vrhnout přímo do akce v nejnovějším virtuálním videu, které taktéž vzniklo ve spolupráci s Googlem. Video vás sice posouvá kupředu, nicméně volba pohledu je čistě ve vaší režii.

“Wargaming s nadšením sdílí svou vášeň pro historii a použití inovativních technologií, pomocí nichž může historie ožívat,” řekl Tracy Spaight, zastávající ve Wargamingu funkci ředitele speciálních projektů. “Simulace této historické tankové bitvy v 360° pohledu s ikonickými tanky jakoT-34 a Panzer III, vás spojí s minulostí jako nikdy dříve.”

 
Témata: World of Tanks
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.