reklama

Hororové Stairs dnes vychází na Steamu

Pokud se u her rádi bojíte, pak jistě oceníte novinku Stairs, kterou si pro vás na Steamu přichystali Digital Tribe Games a to rovnou s 25% slevou.

Stairs

Stairs FOTO: GreyLight Entertainment

Stairs je atmosferická hororová příběhová hra, která hodně hraje na psychiku. Vývojáři lákají na "zážitek čirého šílenství, který vás bude strašit dlouho po dohrání". Hra vás vtělí do postavy reportéra Christophera Adamse, vyšetřujícího případy třech pohřešovaných osob. Stejně jako v každé příběhovce, budete prozkoumávat okolí a skládat střípky informací, které vás vyšlou správným směrem. 

Hra je inspirována reálnými příběhy, které přetvořila do vyprávění plného strachu, zoufalství a smutku. Autentický pohled očima reportéra a informace získané z jeho deníku vás postupně nechají odkrýt taje za osudy mladé absolventky Valerie Berkley, podnikatele Jamese Reeda a charismatického pastora jménem Jean Jowars Remens. 

“Hry dokáží být opravdu strašidelné, ale jen hrstka her přiměje hráče se cítit nepříjemně. V Stairs jsme chtěli hráče vyděsit příběhy nejen o nadpřirozených monstrech, ale také o reálných lidech. Všechny ty zvrácené a odporné věci, na které ve hře narazíte, mají své kořeny v reálném světě a chceme aby fakt, že svět může být až takto zkažený, hráči pocítili opravdu hluboce.” Hru nejlépe znají ti, kteří stojí za jejím vznikem. Právě proto tento popis, jak jej v tiskové zprávě uvedl vedoucí vývojářského týmu GreyLight Entertainment Nils Ryborg, atmosféru hry přiblíží daleko lépe, než jakékoli škatulkování.

Stairs od dnešního dne pořídíte na Steamu v limitované nabídce s 25% slevou za cenu 12,99 $.

Témata: Stairs
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hororové Stairs dnes vychází na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.