Halo 5 se chlubí intrem, ve kterém vystupuje Master Chief a jeho Blue Team

Momentálně největší titul Microsftu, Halo 5: Guardians, finišuje. Vývojáři nám tedy postupně odhalují nový a nový obsah a příběh, který nám před časem nic neříkal, začíná tvořit smysluplnější obraz. Dokazuje to nově sdílené video.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Není to dlouho, co se nám odhalily cinematic, ve kterých účinkoval Locke a jeho bojová jednotka Fireteam Osiris. Před pár dny byl zase sdílen unboxing všech edicí Halo 5. Momentálně největšímu titulu Microsftu už zbývá pouhý měsíc do vydání a začíná to být cítit. Posílilo to nově odhalené intro, ve kterém účinkuje Master Chief a jeho Blue Team.

Jedná se o intro z druhé mise, nesoucí název Blue Team. Master Chief se se svou jednotkou neohroženě vydává do chřtánu Covenantských jednotek. Z videa je ale patrné, že Master Chief už není takový frajer jako dříve. Dost pravděpodobně kvůli ztrátě Cortany v Halo 4, Master Chief smutní a z doposud neohroženého stroje na zabíjení je cítit ztráta a stesk.

Video však neprozrazuje a pouze nám dává podmět k přemýšlení a hádání, třeba Master Chiefa trápí něco úplně jiného. Očividné ale je, že prozatím samotářský elitní bojovník, trávící čas pouze s Cortanou a Arbitrem v Halo 3, má se svou jednotkou až překvapivě blízký vztah, což intru velmi příjemně přidalo na atmosféře. Pokud se celá hra bude prezentovat v podobném duchu, může to znamenat, že se Halo 5 stane příběhově titulem, od kterého nebudeme moci odtrhnout zrak.

Zda Halo 5: Guardians bude opravdu taková pecka, jak se zatím prezentuje, zjistíme 27. října, kdy vyjde exkluzivně na Xbox One

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5 se chlubí intrem, ve kterém vystupuje Master Chief a jeho Blue Team

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.