reklama

Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Prosby všech evropských hráčů League of Legends byly vyslyšeny. Světový šampionát v oblíbené hře se poprvé uskuteční v Evropě, respektive v různých Evropských městech. Nejlepší světoví hráči League of Legends se do Evropy sjedou letos v říjnu, kdy se bude šampionát konat.

League of Legends World Championship 2014

League of Legends World Championship 2014 FOTO: Riot Games

„Nemůžeme se dočkat, až do Evropy přivezeme nejlepší League of Legends hráče světa. Evropa byla vždy domovem elektronického sportu, toho v League of Legends nevyjímaje. Máme zde profesionální ligu LCS, konalo se tu několik nezapomenutelných turnajů a akcí a hlavně je domovem pro mnoho talentovaných hráčů,“ stoji v tiskové zprávě Riot Games.

Bude se pokračovat ve stejném systému, který byl poprvé vyzkoušen v loňském roce, na posledním šampionátu. Skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále se bude konat pokaždé v jiném městě Evropy. Cílem je přivést takovou velkou akci do všech koutů Evropy, aby si lidé mohli okusit, jaké je to být na nejlepší akci v League of Legends na světě.

Prozatím nám Riot Games neprozradil více informací, je ještě příliš brzy. Nejsou potvrzená místa konání, čas a ani formát turnaje. O dalších nových zprávách ohledně šampionátu vás budeme informovat. Nyní jen můžeme doufat, že se dostane i na Prahu a budeme si moct vychutnat nejlepší League of Legends hráče na vlastní kůži.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.