Gameplay z chystaného Hitmana se zaměřuje na možnosti zabití

Díky akci PAX 2015 dostaly mnohé hry šanci se nám lépe ukázat. Jednou z těch her je i chystaný Hitman od studia IO Interactive, který se nám prezentoval v nových gameplay záběrech.

Hitman

Hitman FOTO: Square Enix

V nich se ukazuje mise Showstopper, ve které je Agent 47 povolán, aby zabil Victora Novikov. Ten se nachází v ohromném paláci, ve kterém můžete prozkoumat všechny prostory a najít ideální místo, ze kterého můžete zasáhnout, informoval o tom portál vg247.com.

Celý gameplay je popisován vývojáři, kteří se v něm chlubí rozlehlými lokacemi, reagujícím prostředím či návratem režimu Instinct. Hlavně se ale zaměřují na možnosti provedení vraždy. Můžete tajně střílet z hlediště, shodit na cíl lustr či roznítit v jeho blízkosti výbušninu. Vývojáři upozorňovali na možnost velmi kreativního plánování, které vám odemkne nový obsah ve hře.

Datum vydání Hitmana je plánováno na 8. prosinec pro PC, Xbox One a PS4. Přičemž na PS4 si s sebou přitáhne i exkluzivní obsah.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gameplay z chystaného Hitmana se zaměřuje na možnosti zabití

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.