reklama

Na Rainbow Six Siege si budeme muset počkat až do konce roku

Na další díl z letité série taktických stříleček si budeme muset počkat ještě o něco déle. Datum vydání se přesouvá z 13. října na začátek prosince.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Informaci o odkladu zveřejnil Ubisoft na svém oficiálním blogu. „Rozhodli jsme se posunout datum vydání Rainbow Six Siege ve všech regionech na 1. prosince 2015. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale v reakci na feedback, který jsme obdrželi a získali během našich interních testů, cítíme, že jsou tu stále ještě úpravy a vylepšení, které můžeme udělat, včetně zlepšení kooperativní části hry, vybalancování zbraní nebo navigace v menu. Myslíme si, že je správným krokem vzít si více času na provedení těchto změn."

Ve výsledku se tedy nové „clancyovky“ dočkáme místo 13. října až 1. prosince. Datum spuštění uzavřené bety se nemění, stále je stanoveno na 24. září.

Nicméně tento odklad by mohl citelně uškodit prodejům hry. Pokud by totiž vyšla v původně plánované datum, předběhlo by ostatní velké střílečky, které se chystají do světa v průběhu října a listopadu – Call of Duty: Black Ops 3, Star Wars: Battlefront a Halo 5: Guardians. Takhle se Siege dostaví až po všech svých, podstatně zvučněji znějících, soupeřích.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Rainbow Six Siege si budeme muset počkat až do konce roku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.