reklama

Na Rainbow Six Siege si budeme muset počkat až do konce roku

Na další díl z letité série taktických stříleček si budeme muset počkat ještě o něco déle. Datum vydání se přesouvá z 13. října na začátek prosince.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Informaci o odkladu zveřejnil Ubisoft na svém oficiálním blogu. „Rozhodli jsme se posunout datum vydání Rainbow Six Siege ve všech regionech na 1. prosince 2015. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale v reakci na feedback, který jsme obdrželi a získali během našich interních testů, cítíme, že jsou tu stále ještě úpravy a vylepšení, které můžeme udělat, včetně zlepšení kooperativní části hry, vybalancování zbraní nebo navigace v menu. Myslíme si, že je správným krokem vzít si více času na provedení těchto změn."

Ve výsledku se tedy nové „clancyovky“ dočkáme místo 13. října až 1. prosince. Datum spuštění uzavřené bety se nemění, stále je stanoveno na 24. září.

Nicméně tento odklad by mohl citelně uškodit prodejům hry. Pokud by totiž vyšla v původně plánované datum, předběhlo by ostatní velké střílečky, které se chystají do světa v průběhu října a listopadu – Call of Duty: Black Ops 3, Star Wars: Battlefront a Halo 5: Guardians. Takhle se Siege dostaví až po všech svých, podstatně zvučněji znějících, soupeřích.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Rainbow Six Siege si budeme muset počkat až do konce roku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.