Poslední dvě Borderlands hry z dílen Gearboxu se dostanou i na nové konzole

S remaky her se nám v poslední době roztrhl pytel. V Gearboxu se rozhodli, že ani oni nezůstanou pozadu a dnes proto oznámili dvě Borderlands hry, které se objeví na konzolích současné generace. Speciální kolekce Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel vyjde v Evropě již 27. března 2015.

Borderlands: The Handsome Collection

Borderlands: The Handsome Collection FOTO: Gearbox

Tato kolekce her vyjde ve speciálním balíčku, nazvaném Borderlands: The Handsome Collection. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná jen o vylepšení grafiky. To ale vývojáři ihned popřeli a argumentovali novinkou, která se nikdy v žádné Borderlands hře neobjevila. Řeč je o lokální kooperaci, kterou nově budou moct hrát až čtyři lidé před jednou obrazovkou.

Dále se můžeme těšit ukládání pozic napříč „rodinnými“ platformami, a to včetně PS Vita verze Borderlands 2. V neposlední řadě také dostanete obrovské množství DLC, na celý seznam se můžete podívat do oznámení.

Pro opravdové fanoušky je tu jedna specialita. Společně s klasickou verzí hry, vyjde ještě limitovaná, která bude obsahovat oblíbeného Claptrapa na dálkové ovládání. Pozor, na celém světě jich bude jezdit jen pět tisíc a cena tomu opravdu odpovídá. Borderlands: The Handsome Collection Claptrap-in-box bude stát 399 dolarů, což dělá v přepočtu 9 600 korun českých.

 

Kromě Claptrapa bude edice obsahovat dvanáct exkluzivních obrázků a kovový obal na hru. Limitovaná edice by se měla dostat i do Evropy, takže doufejme, že se ukáže i v českých obchodech.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Poslední dvě Borderlands hry z dílen Gearboxu se dostanou i na nové konzole

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.