reklama

Driveclub dostává nové DLC, tentokrát zaměřené na sílu a rychlost

Studio Evolution oznámilo, že do svého exkluzivního závodního titulu pro Playstation 4 Driveclub přinese novou várku aut. DLC nese název Horsepower a podívá se na nás již příští týden 28. července.

Driveclub

Driveclub FOTO: Sony

Jak už název napovídá, tak Horsepower nepřidává do hry žádné pomalé auta, ale pořádná děla. Bude se jednat o pětici rychlých aut a to Ferrari FXX Evoluzione, LaFerrari FXX K, McLaren P1 GTR, Nissan GT-R NISMO a Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R. Vývojáři na sebe nenechali dlouho čekat a auta nám hned prezentovali v novém nádherném traileru.

V tom Driveclub opět dokazuje, že je to plnohodnotný next-gen závodní titul. Ať jsou to odrazy slunečních paprsků na povrchu aut, reálné odpružení za divokých zatáček či překrásné doprovodné prostředí. Horsepower zkrátka dokazuje, že je to DLC, které závodním nadšencům vezme dech.

Co se týče ceny, tak Horsepower je součástí season passu. Pokud ho nemáte, tak by se jeho cena měla být 6 eur, jak o tom informoval server IGN.com.

Témata: Driveclub
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Driveclub dostává nové DLC, tentokrát zaměřené na sílu a rychlost

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.