reklama

Zaklínač 3 obdržel obří aktualizaci 1.07, která zpříjemní hraní

Poměrně dlouhou dobu se očekávala aktualizace 1.07 a od dnešního dne si ji konečně můžete stáhnout. Není to žádný prcek, přes GOG Galaxy budete muset sáhnout 7,1GB dat a přes Steam například 5,1 GB. Konzolová verze by měla být taktéž dostupná. A co vlastně tento patch obsahuje?

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Co se týče novinek, tak zřejmě hlavním tahounem je alternativní Geraltův pohyb, který si můžete zapnout v nastavení hry.

Druhou novinkou jsou skrýše, které jsou umístěné napříč všemi lokacemi. Všechny místa, kde se nachází skrýše, budou označené na mapě. Dále se jedná o změny, které vám ze hry přinesou lepší zážitek. Například věci potřebné pro výrobu a alchymii již nadále nebudou zabírat hmotnost inventáře.

Všechny nadšence světa Zaklínače potěší nová záložka v inventáři, která je určena pro knihy, zároveň všechny již přečtené knihy zešednou, takže poznáte, co si ještě máte přečíst v divočině u ohně. A když už jsme u toho inventáře, tak se také přidalo mnohem více příkazů pro jeho uspořádání. A v neposlední řadě patch samozřejmě opravil spoustu chyb, jejichž kompletní výčet naleznete na oficiálním fóru hry.

Jako bonus se pak uvolnilo bezplatné DLC, které zpřístupňuje alternativní vzhled Ciri, jak informoval server pcgamer.com.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zaklínač 3 obdržel obří aktualizaci 1.07, která zpříjemní hraní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.