K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Po dvou letech existence na Steam Early Accessu se indie vývojářské studio Hypersloth rozhodlo, že ještě tento měsíc vydá plnou verzi adventury Dream pro PC. A pro intenzivnější herní prožitek ji rovnou připravilo i s podporou Oculus Riftu.

Dream

Dream FOTO: Mastertronic

Dream od vydavatelů Mastertronic není, jak by název napovídal, PC obdobou Dreams , které Sony představilo pro PS4 před pár týdny na konferenci E3. Narozdíl od konzolového tvoření a sdílení obsahu snů, limitovaných pouze fantazií hráčů samotných se počítačové Dream daleko více drží reality.

Hra vás postaví do role objevitele snů Howarda Phillipse, mladého absolventa, který se vyrovnává se ztrátou blízkého příbuzného. Ve třech úrovních, z nichž každá je zakončena noční můrou, se můžete dobrat k variaci alternativních zakončení rozvětveného příběhu a pomoci tak Howardovi najít smysl jeho života. 

Dream vyjde 31. července ve verzi pro PC. Na ty, kteří zakoupili Early Access verzi čeká i "token of appreciation". Takže pokud chcete překvapení od vývojářů získat také, stále ještě máte čas. 

Témata: Dream
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.