reklama

Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Po dvou letech existence na Steam Early Accessu se indie vývojářské studio Hypersloth rozhodlo, že ještě tento měsíc vydá plnou verzi adventury Dream pro PC. A pro intenzivnější herní prožitek ji rovnou připravilo i s podporou Oculus Riftu.

Dream

Dream FOTO: Mastertronic

Dream od vydavatelů Mastertronic není, jak by název napovídal, PC obdobou Dreams , které Sony představilo pro PS4 před pár týdny na konferenci E3. Narozdíl od konzolového tvoření a sdílení obsahu snů, limitovaných pouze fantazií hráčů samotných se počítačové Dream daleko více drží reality.

Hra vás postaví do role objevitele snů Howarda Phillipse, mladého absolventa, který se vyrovnává se ztrátou blízkého příbuzného. Ve třech úrovních, z nichž každá je zakončena noční můrou, se můžete dobrat k variaci alternativních zakončení rozvětveného příběhu a pomoci tak Howardovi najít smysl jeho života. 

Dream vyjde 31. července ve verzi pro PC. Na ty, kteří zakoupili Early Access verzi čeká i "token of appreciation". Takže pokud chcete překvapení od vývojářů získat také, stále ještě máte čas. 

Témata: Dream
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.