reklama

Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Po dvou letech existence na Steam Early Accessu se indie vývojářské studio Hypersloth rozhodlo, že ještě tento měsíc vydá plnou verzi adventury Dream pro PC. A pro intenzivnější herní prožitek ji rovnou připravilo i s podporou Oculus Riftu.

Dream

Dream FOTO: Mastertronic

Dream od vydavatelů Mastertronic není, jak by název napovídal, PC obdobou Dreams , které Sony představilo pro PS4 před pár týdny na konferenci E3. Narozdíl od konzolového tvoření a sdílení obsahu snů, limitovaných pouze fantazií hráčů samotných se počítačové Dream daleko více drží reality.

Hra vás postaví do role objevitele snů Howarda Phillipse, mladého absolventa, který se vyrovnává se ztrátou blízkého příbuzného. Ve třech úrovních, z nichž každá je zakončena noční můrou, se můžete dobrat k variaci alternativních zakončení rozvětveného příběhu a pomoci tak Howardovi najít smysl jeho života. 

Dream vyjde 31. července ve verzi pro PC. Na ty, kteří zakoupili Early Access verzi čeká i "token of appreciation". Takže pokud chcete překvapení od vývojářů získat také, stále ještě máte čas. 

Témata: Dream
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.