Bohemia Interactice podruhé v Humble Bundle. Arma, Take on Mars a další za levno

Nemáte o prázdninách co hrát? A co takhle hry od Bohemia Interactive, kteří jsou již po druhé na charitativním slevovém portálu Humble Bundle. Za zvýhodněnou cenu si můžete koupit velké množství her v čele se sérií Arma nebo simulátorem přežití na Marsu Take on Mars.

Take On Mars

Take On Mars FOTO: Bohemia Interactive Studio

Jako obvykle je akce rozdělena do několika kategorií, vždy podle částky, kterou zaplatíte. Za vámi zvolenou částku dostanete první díl hry Arma v Gold edici, základní hru Arma 2, simulátor vrtulníků Take on Helicopters i s DLC, RPG hru UFO Afterlight, která se velmi podobá Xcomu a taky starou dobrou logickou hru Fish Fillets 2 a ještě jednu neoznámenou hru.

Pokud zaplatíte více, než je průměr, tak k výše zmíněným hrám dostanete téměř kompletní edici Arma her. Mobilní verzi Arma Tactics (obsahuje i PC verzi), datadisk k Armě 2, Operation Arrowhead a DLC British Armed Forces, Private Military Company a i u této kategorie přibyde ještě jedna hra.

Poté už je tu speciální kategorie za 20 dolarů, kde dostanete přístup do Early Access verze Take on Mars a ještě jednu hru, a ta bude velmi pravděpodobně Arma III nebo DayZ. Celou akci pak uzavírá 100 dolarová kategorie, která obsahuje všechny hry, které kdy Bohemia Interactive na Steamu vydala.

Celá akce potrvá ještě 6 dnů, takže času na rozmyšlenou je dost. ZDE najdete odkaz na koupi Humble Bundle Bohemia Interactive 2.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bohemia Interactice podruhé v Humble Bundle. Arma, Take on Mars a další za levno

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.