DISKUZE K ČLÁNKU

Dnes se otevírají servery pro Skyforge. Za týden pak startuje open beta

První hráči se již dnes můžou pustit do prozkoumávání světa Skyforge, nového Sci-fi MMORPG. Prozatím funguje pro ty, kteří mají Founder‘s Pack. Ten si můžete zakoupit stále, navíc dostanete bonusy ke hraní. Přesně za týden pak startuje open beta, kde už bude mít přístup kdokoliv.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Využijte k diskuzím naše další články.

Nejlepší názory

» KaczenkaCZ (Hlasovalo 21 lidí) 10.07.2015 16:17
Ahojky chtěla bych se zeptat na ty dva klíče pro… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • KaczenkaCZ

  KaczenkaCZ

  XXX
  Ahojky chtěla bych se zeptat na ty dva klíče pro kamarády. Včera jsem si koupila FP a nemůžu přijít na to kde je najít. Na jednom fóru jsem se dočetla, že se mělo jednat pouze o betu. Ale když vidím tenhle článek svitla ve mě naděje :-)


  Reakce redakce: Dobrý den, klíče pro kamarády se doopravdy rozdávaly, ale platily pouze pro uzavřenou betu, která byla již ukončena. Omlouváme se za špatnou informaci v článku. Do předčasné verze hry, která nyní probíhá, se můžou připojit lidé pouze s FP. Pro všechny se pak hra otevírá 16. července.
  Příspěvek byl redakčně upraven.

  + 21 / − 14

  ohodnotit kladně záporně

  Nahlásit
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.