reklama

Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

E3 2015

Ve várce informací z konferencí E3 jsme nezapomněli ani na hry pro konzole Nintendo a podívali jsme se na zoubek pokračování legendární Zeldy. To se tentokrát nese v týmovém duchu.

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes FOTO: Nintendo

Nintendo na své konferenci oznámilo vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes pro 3DS. Pokračování slavné série se tentokrát zaměřilo na týmovou spolupráci, která povýšila z pouhé možnosti volby na hlavní záměr hry. Spolupráce tedy nebude chaotická, či zaměřená na rivalitu, jako tomu bylo u Four Swords spin-off série. Naopak, celá hra je postavena na spolupráci hráčů, která je klíčovým elementem k řešení nejednoho úkolu.

Producent Eiji Aonuma a vedoucí projektu Hiromasa Shikata, stojící ve stejných pozicích také za Zelda: A Link Between Worlds,  v krátké prezentaci přiblížili podobu co-op hraní v jejich chystané novince. Jak říká Shikata, "Chtěli jsme, aby si hráči společně užili klíčové prvky hry, jako řešení hlavolamů a procházení dungeony." Jak je vidět z traileru, Tri Force Heroes představuje tzv.totemovou taktiku. V té Linkovi na záda vyskočí dva jeho spoluhráči a naskládaji se do totemu, ze kterého vrchní hráč může aktivovat vysoko umístěné spínače i útočit na vysoko umístěné cíle či nepřátele. 

Shikata dále uvedl, že Zelda: Triforce Heroes bude také obsahovat módní element. Hráči budou moci sbírat předměty, pomocí kterých pak vytvoří outfity s novými bonusy a abilitami. Z vybraného převleku se pak budou odvíjet i vaše schopnosti. Obléct si budete moci jednu z možností Spin Attack Attire, Lucky Loungewear, Big Bomb Outfit, nebo klasický Zelda Dress. 

Pokud neseženete spoluhráče, což bude díky podpoře online multiplayeru opravdu hračka, nezoufejte. V single-player módu se k Linkovi připojí dvě postavy, mezi kterými budete moci při řešení situací přepínat.

Přesné datum vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes neznáme, bude to ale někdy na podzim tohoto roku. Pokud jste nedočkaví, můžete si hru již teď předobjednat na Amazonu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Módy lepší než samotné hry: Vybíráme pět nejlepších

20.08.2017 16:52 Některé módy upravují jen malé části hry, jenže pak jsou tady takové, které jsou obrovské a…

Pět nejlepších cyberpunkových her. Hráli jste je?

20.08.2017 16:48 Svět ovládaný korporacemi a počítačovými technologiemi - o tom pojednává cyberpunkové téma. Kterým…

Vývoj konzolí od Nintenda? Podívejte se, jak by to vypadalo, kdyby…

20.08.2017 15:02 Jak se vyvíjel hardware konzolí od Nintenda? Na to vám odpoví tyto povedené animace.

Vzpomínka na mrtvou dívku: The Lighthouse bude stavět na atmosféře a…

20.08.2017 11:50 Adventura se silným příběhem a detektivními prvky z šedesátých let? To si necháme líbit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Pět vět, které pochopí jen hráči singleplayerových her

  2. GTA V zraje jako víno! Nový mód s ním dělá zázraky

  3. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  4. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  5. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  6. Další středověké RPG? Exzore půjde vlastní cestou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.