Uncharted 4 se na E3 ukázal v plné parádě

E3 2015

Téměř 8 minut nových záběrů se ukázalo na konferenci Sony a na rozdíl od prvních gameplay záběrů z džungle, se u tohoto videa z fiktivního města na Madagaskaru nudit rozhodně nebudete. Nathan Drake ukáže, že rozhodně nepatří do starého železa.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End FOTO: Naughty Dog

Již vysloužilý hledač pokladů Nathan Drake se po několika letech musí vrátit do své „práce“. Tentokrát to ale bude také z osobních důvodů. Tři roky po událostech ze třetího dílu, se Nathanovi ozve jeho bratr Sam, který mu nabídne hon na dávno ztracený poklad kapitána Averyho.

A jak je zvykem, Nathan nemohl volání odolat a vydává se tedy na Madagaskar, kde se má Averyho bohatství ukrývat. Samozřejmě je v tom háček, takže dobrodružství pořádně otestuje fyzičku Nathana a taky bychom se měli dočkat záchrany těch, jež miluje, jak stojí v tiskové zprávě.

Jak jde vidět z videa, poprvé v Uncharted sérii budete moct řídit vozidla téměř neomezeně, z čehož se dá odvodit, že svět bude mnohem otevřenější, než jak jste byli zvyklí z předchozích dílů. Nicméně pořád by se nemělo jednat o plnohodnotnou open world hru.

Z videa jde také vidět, že se ve hře dočkáme návratu Nathanova učitele Victora Sullivana. Dobu čekání na Uncharted 4 si můžete zkrátit remasterovanou kolekcí všech předchozích PS3 dílů. Pokud si Uncharted: The Nathan Drake Collection koupíte, tak dostanete přístup do bety Uncharted 4. Kolekce vychází 9. října 2015, samotný čtvrtý díl je pak plánovaný na rok 2016.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uncharted 4 se na E3 ukázal v plné parádě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.