K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Ve For Honor nás čekají středověké bitvy několika národů

E3 2015

Středověkých multiplayerových „rubanic“ tu máme několik, nyní se mezi ně chce dostat i Ubisoft se svým For Honor. Hodně by mělo záležet i na taktice, protože v bitvě na sebe narazí čtyřčlenné týmy.

For Honor

For Honor FOTO: Ubisoft Entertainment

For Honor nabídne celkem tři druhy národu, kde se každá bude lišit. Jako první tu máme Rytíře, kteří se vizuálně velmi blíží řádu německých rytířů. Dále tu jsou Vikingové, kteří jsou proslaveni svými výpady po moři, a to téměř do všech směrů. A jako poslední národ vybrali vývojáři Japonsko se svými oddanými Samuraji.

Zajímavostí je takzvaný duelový mód, do kterého vstoupíte po zaměření nepřítele. Vypne se ovládání kamery a místo toho bude ovládat postoj a zbraň vašeho bojovníka mnohem detailněji. Rozhodující moment soubojů bude vždy správně předvídat útoky nepřítele, abyste je mohli lépe vykrýt.

Úsměvný je popis vývojářů, když si dali otázku, co to vlastně For Honor je. „Bojová hra s pokročilým bojovým systémem, který je smíchán se střílečkovým typem odměn a chaotickými, přesto taktickými bojišti,“ uvedli v tiskové zprávě. Takže v podstatě se jedná o další variantu MOBA hry.

Hra by měla mít i kampaň, kde se setkají Rytíři, Vikingově a Samurajové, což se samozřejmě v historii nikdy nestalo, takže minimálně z tohoto pohledu hra nebude historicky přesná, ale uvidíme, co Ubisoft vymyslí. Možná přesně kvůli tomu, by kampaň mohla být velmi dobrá.

Hra by měla vyjít během příštího roku na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Témata: For Honor | E3 2015
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ve For Honor nás čekají středověké bitvy několika národů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.