No Man's Sky po roce začal své vystoupení na konferenci ukázkou gameplaye

E3 2015

Od loňského traileru se o No Man's Sky hodně spekulovalo. Tento rok se rozhodli na E3 začít rovnou reálnou podobou hry. A bylo na co se dívat.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: Reprofoto Twitch

No Man's Sky je další hrou, která se pokouší jít odlišným směrem než směřuje dav. Na loňské E3 jsme se dočkali traileru a informací o procedurálním generování okolí hry nejen u vesmíru, planet, ale i zvířat a zvuků, které vydávají. Trailer nás provedl jak vesmírem, tak světem s dinosaury a plážemi. Letošní přiblížení hry si na konferenci vzal na starost Sean Murray z Hello Games.  Diváky nenapínal a začal rovnou ukázkou gameplaye a již po pár vteřinách prolétal kolem boje, kterého se bohužel rozhodl nezúčastnit, nicméně podotkl, že existuje možnost volby mezi frakcemi a zapojení se do boje po boku jedné z nich.

Sean Murray se rozhodl využít možnosti náhodného výběru z nekonečného, opravdu doslova nekonečného množství náhodně generovaných planet. Jak uvedl, hra se díky procedurálnímu generování může soustředit na tři základní body: obchod, boj a objevování vesmíru. Planeta na které přistál prý nebyla jedna z nejhezčích, nicméně pláž tam byla. Včetně různých druhů ryb ve vodě.

Get Adobe Flash player

 

Hra vás jemně směřuje k centru galaxie, kde je výkupní cena za předměty dovezené z jejího okraje postupně vyšší a vyšší. Cestou můžete prozkoumávat nové planety a pomocí beaconů, přítomných na každé z nich uploadovat data o vašich nálezech. Pokud si ale přejete udělat pravý opak, stále se vám naskýtají nekonečné možnosti kombinace zmíněných třech herních elementů. 

Datum vydání zatím nebylo oznámeno, Sean Murray ale přislíbil, že se o něj s veřejností podělí již brzy.

 

 

Témata: No Man's Sky | E3 2015
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: No Man's Sky po roce začal své vystoupení na konferenci ukázkou gameplaye

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.