reklama

Ani předchozí díly Dark Souls nezůstanou na ocet, chystá se Dark Souls III

E3 2015

Už v prvních vteřinách traileru se mezi fanoušky sledujícími představení dalšího herního titulu ozývalo Dark Souls, OMG Dark Souls! A měli pravdu, dočkáme se třetího dílu oblíbené série.

Dark Souls III

Dark Souls III FOTO: From Software

BANDAI NAMCO Entertainment Europe byli další v řadě, kdo oznámil pokračování úspěšné série na konferenci Microsoftu. Představení Dark Souls III se dočkalo nadšeného ohlasu mnoha fanoušků, kteří si nejnovější pokračování úspěšné série budou moci zahrát na Xbox One, PS4 a samozřejmě i na počítači přes All-in-one od Microsoftu nebo na Steamu od počátku příštího roku.

Napínavá fantasy adventura plná temnoty hráčům slibuje vyžití v obrovském zkroušeném světě plném hrůzostrašných bestií, nevyzpytatelných pastí a skrytých tajemství. Z traileru temnota vyloženě sálá a za pomoci soundtracku zanechává trailer opravdu hluboký dojem.

DARK SOULS III, vyvinutý japonským vývojářem FromSoftware pod režií Hidetaka Miyazakiho, je poslední kapitolou úspěšné RPG série Dark Souls, oblíbené pro svůj jedinečný gameplay a boj za pomoci meče či magie. Hráčům přinese širokou paletu lokalit v propojeném světě plném boje o přežití nadcházející apokalypsy.

Herve Hoerdt, víceprezident marketingu BANDAI NAMCO Entertainment Europe při představení titulu uvedl, že série Dark Souls se stala fenoménem díky výborné práci jejich partnerů z FromSoftware, ale úspěchu vděčí především podpoře jejich milujících fanoušků, jimž tuto poslední epizodu věnují.

Dark Souls III vyjde na počátku roku 2016 pro XBox One, PlayStation 4 a PC. 

 
Témata: Dark Souls III | E3 2015
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ani předchozí díly Dark Souls nezůstanou na ocet, chystá se Dark Souls III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.