reklama

Letní Steam slevy odstartovaly

Postrach všech hráčů počítačových her je tady. Počínaje dneškem odstartovaly letní Steam slevy, a jako vždy si pro nás Valve připravilo hned několik novinek.

Steam

Steam FOTO: Valve

Letní Steam slevy, které začaly před malou chvílí, potrvají celých deset dní, do 21. června. Každých 24 hodin se můžeme těšit na masivní Daily Deal, tedy nabídky dne. Ty budou soprovázeny Bleskovým výprodejem, zlevněnými hrami, které se budou střídat každých 12 hodin.

Chybět nesmí ani motivační soutěž, která se rok od roku mění. V té letošní, podobně jako v minulých, sbíráte za nákupy karty, z nichž po nasbírání deseti rozdílných sestavíte unikátní odznak. Tím veškerá podobnost s minulými slevami končí.

Valve si pro nás na letošní slevy připravilo jednu zajímavou hříčku. Každý majitel Steam účtu se může připojit do hry, v níž bude se svým týmem bojovat proti nepřátelským monstrům. Za vyhrané zápasy získáte benefity, které vám odemknou větší slevy na vybrané hry.

Vypněte telefony, odpojte zvonky a vytáhněte peněženky. Letní Steam slevy právě začaly!

Témata: Steam
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Letní Steam slevy odstartovaly

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

17.01.2018 15:33 Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.