Letní Steam slevy odstartovaly

Postrach všech hráčů počítačových her je tady. Počínaje dneškem odstartovaly letní Steam slevy, a jako vždy si pro nás Valve připravilo hned několik novinek.

Steam

Steam FOTO: Valve

Letní Steam slevy, které začaly před malou chvílí, potrvají celých deset dní, do 21. června. Každých 24 hodin se můžeme těšit na masivní Daily Deal, tedy nabídky dne. Ty budou soprovázeny Bleskovým výprodejem, zlevněnými hrami, které se budou střídat každých 12 hodin.

Chybět nesmí ani motivační soutěž, která se rok od roku mění. V té letošní, podobně jako v minulých, sbíráte za nákupy karty, z nichž po nasbírání deseti rozdílných sestavíte unikátní odznak. Tím veškerá podobnost s minulými slevami končí.

Valve si pro nás na letošní slevy připravilo jednu zajímavou hříčku. Každý majitel Steam účtu se může připojit do hry, v níž bude se svým týmem bojovat proti nepřátelským monstrům. Za vyhrané zápasy získáte benefity, které vám odemknou větší slevy na vybrané hry.

Vypněte telefony, odpojte zvonky a vytáhněte peněženky. Letní Steam slevy právě začaly!

Témata: Steam
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Letní Steam slevy odstartovaly

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.