Need for Speed No Limits ještě tento rok

Nový díl Need for Speed byl představen již ke konci minulého roku. Tentokrát nikoli na PC či konzole, ale rovnou na mobilní telefony.

Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits FOTO: Electronic Arts

Hra se bude snažit konkurovat hrám ze série Asphalt, které je velmi podobná. Šanci na úspěch je veliký, přeci jen značka Need for Speed je zaběhnutá a když k tomu přidáme vývojáře ze studia Firemonkeys, neměli bychom se tak obávat nezdaru. Tito chlapíci totiž stojí za velice úspěšnou závodní hrou Real Racing 3. U ní je snad největším problémem zvolený obchodní model F2P, jež celá řada hráčů odsuzuje.

Jak můžete z traileru vidět, hra vypadá velice zdařile. Grafika je špičková, bahoté možnosti tuningu aut, ale také pestré prostředí města. Velký důraz se podle Roberta Huebnera, výkonného producenta EA, klade na zážitek z rychlé jízdy a velmi nádhernou grafiku. Vývojáři si kladou za cíl využít co největší potenciál, který dnes výkonné mobilní telefony nabízí.

Need for Speed No Limits zatím nemá pevně stanovené datum vydání, avšak mělo by to být ještě tento rok, 2015, pro Android. Zda se dostane také na iOS se zatím neví.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Need for Speed No Limits ještě tento rok

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.