reklama

Fallout 4 oficiálně oznámen! Vychází na PC, Xbox One a PlayStation 4 + TRAILER

E3 2015

Je to tady. Den, na který hodně lidí čekalo. Čtvrté pokračování Falloutu bylo potvrzeno na dvou uniklých snímcích. Prozatím víme, že hra již nevyjde na konzole minulé generace, ale pouze na PC, PS4 a Xbox One.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

Aktualizováno: Čtvrtý Fallout je přímým pokračováním třetího dílu, z čehož se dá vyčíst, že na hře znovu pracuje přímo Bethesda, a ne studio Obsidian Entertainment, které mělo na starosti povedený dodatek Fallout New Vegas.

„Víme, co tato hra znamená pro všechny,“ řekl ředitel vývoje Todd Howard v tiskové zprávě. „Čas a použitá technologie nám dovoluje, že můžeme být ambicióznější, než kdykoliv předtím,“ dodal.

Jak jde vidět z traileru, hra již není v počátečních fázích vývoje, takže si vývojáři mohli dovolit ukázat poměrně velké množství rozdílných lokací. Každopádně hra by se měla odehrávat v americkém státě Massachusetts, přesněji v okolí města Boston, jak upozornili uživatelé fóra NeoGAF na náměstí Scollay, které se nachází právě v Bostonu.

Hlavní tváří traileru se stal německý ovčák, který prochází postapokalyptickým světem, přesně, jak jej známe z minulých Fallout her. Více informací, včetně samotného gameplay videa se dočkáme samozřejmě na E3, konkrétně 14. června, kdy bude mít Bethesda poprvé v historii vlastní konferenci.

 

Původní zpráva: Již za méně jak 30 minut přijde oficiální oznámení i s trailerem. Odpočet můžete sledovat na těchto stránkách.

img-responsive

Fallout 4 | foto: Bethesda Softworks

 

Témata: Fallout 4 | E3 2015
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 oficiálně oznámen! Vychází na PC, Xbox One a PlayStation 4 + TRAILER

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

17.01.2018 15:33 Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.