Další MOBA hra zavírá svůj krám. Infinite Crisis se vypne za dva měsíce

MOBA hry to mají v dnešní době velmi těžké, obstát v konkurenci velikánů jako League of Legends nebo DotA 2 není vůbec jednoduché, o čemž se bohužel přesvědčili i vývojáři z Turbine. Jejich MOBA hra Infinite Crisis se zavírá po necelých třech měsících, kdy byla spuštěna.

Infinite Crisis

Infinite Crisis FOTO: Turbine

„Po dlouhém uvažování jsme došli k závěru a bohužel vám musíme oznámit oficiální vypnutí Infinite Crisis, dnešním dnem ukončujeme vývoj a 14. srpna vypneme i servery se hrou samotnou,“ stojí v oznámení na stránkách hry.

Počínaje dneškem si také všichni hráči můžou vyzkoušet veškeré funkce hry úplně zdarma, a to až do jejího vypnutí. Ti, kteří si koupili balíčky s hrdiny, můžou přes Steam zažádat o vrácení peněz. Více o tom, jak celou refundaci provést, naleznete ZDE.

Infinite Crisis byla MOBA hra na objednávku DC Comics. Vývoj dostali na starost lidé z Turbine, kteří stojí za hrami jako Asheron’s Call, Dungeons & Dragons Online nebo The Lord of the Rings Online. Jak jde ale vidět právě na tomto příkladu, ani zkušené studio se silnou značkou nemusí stačit, aby se zadařilo na poli MOBA her.

Pokud si tedy ještě chcete zkusit zahrát například za Batmana, Flashe nebo Supermana, tak máte nejvyšší čas. Pro ty ostatní tu máme aspoň povedený CGI trailer, ve kterém se v Gothamu mydlí různé postavy z DC universa.

Témata: Infinite Crisis
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další MOBA hra zavírá svůj krám. Infinite Crisis se vypne za dva měsíce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.